Honor Seviyesi ve Puanları

Guardianlar, mezun ettikleri çıraklarının sayesinde onur ve değer puanları alırlar. Honor puanları özel eşyalar almayı sağlarken, *******uation(değer) puanları rank atlamak ve özel yetenekleri yapmak içindir.

Honor Seviyesi
Bu seviye 1 ile 50 arasındadır. Rank bilgileri şehirdeki NPcdsen takip edilebilir. Bu ranklar standart saate göre 00.00 da yenilenir.

Honor Puanı

Çırağın mezun olması sayesinde gelen bu puanlar guardian'ın özel eşyalar almasını sağlar. Eğer çırak 31 Lvın üstünde kaydolursa guardian hiçbir honor puanı alamaz.

Honor Eşyası Nedir?

-Honor eşyası sadece guardianlar tarafından honor puanı ile alınan ve çırağın kaydına göre değişen eşyalardır. Bu eşyalar doğrudan alınamazlar.
-Bu eşyalar mevcut tamir sayısı denilen sahip oldukları birşey sayesinde oradaki sayı 0 da düştüğünde birdaha tamir edilemez hale gelirler.
-Bu mevcut tamir sayısı "Magic Stone of Honor" diye tabi edilen bir taş sayesinde artırılabilir.
-Bu eşyalar şehirdeki bulunan NPC'den alınabilir.

adamaı kaç levelken aldıysanız 40-adamı aldığnız level size vereceği honor point miktarıdır

yani adamı 8 levelken aldıysanız 40-8=32 mezun olduğunda 32 honor point verir Wink

Evanescence demiş ki:
adamaı kaç levelken aldıysanız 40-adamı aldığnız level size vereceği honor point miktarıdır

yani adamı 8 levelken aldıysanız 40-8=32 mezun olduğunda 32 honor point verir Wink
o zmn sosun için gereken 2500 P sittin sene toplanmaz boşa uğraşmayalım bari hunterlığa verelim kendimizi :mrgreen:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
ne biçim düzen sen bu puanla hiç bişey yapamazsın benim acedemy var ama oyuna giren olur olmuyor bide keşke kassalar hep dileniyolar bana deli oluyor "abi beni kasarmısın abi para ver" ilkönce ben parayı bulsam sorun değil ama benim lvde herşey ateş pahası yaff neyse... :mrgreen: :mrgreen: kahvekeyfi

sosun için 62.5 adamı 0-40 yapıp mezun etmen lasım
şöle bişe denesen bi arkin olsa pc açık bırakabilen we sende bırabilcen gece bırakcan bota öbürkü ölmesse kasarsın bayabi 1 adamı 4 saate 40lwl yapar 80lwl nuker bi char.Tabiki bedawa sosun kimse kimseye wermez.

HİTCHHİKER demiş ki:
sosun için 62.5 adamı 0-40 yapıp mezun etmen lasım
şöle bişe denesen bi arkin olsa pc açık bırakabilen we sende bırabilcen gece bırakcan bota öbürkü ölmesse kasarsın bayabi 1 adamı 4 saate 40lwl yapar 80lwl nuker bi char.Tabiki bedawa sosun kimse kimseye wermez.

ohaa demekten kendimi alamıyorum.
4 saat te hiç bir kimseyi lvl 40 yapamazsın
adam kasmanın incelikleri vardır.
kasacagın adamın lvl inden en fazla 12-13 lvl yukarısındaki yaratıklarda kasabilirsin.
lvl 1 adamı taklamakana götürüp kasmayı düşünüyorsan 10-15 ex gen fazla gelmiyor.

ayrıca lvl 26 adamı 4 saat boyunca lvl 39-40 yaratıklarında kastım. (lvl 80 nuker)
skill farkınıda her lvl atladıgında sıfır yaparak en fazla 5 lvl atlata bildim.

honor itemler alınmaz diye bir şart yoktur.
alps server da "Karsten" diye adamın birisi her gün aşağı yukarı 5 mezun vererek toplamda 15 gün içinde 66 mezun verdi . ve şuanda elinde honor item ile dolaşıyor. sosun glavie
bende o honor rank listesinde bulundugum için hergün düzenli olarak takip ediyordum.

adama yetişmek mümkün degil. hem garment hem hızlı yürüme son seviyede hemde brons honor %20 hızlı yürüme veriyor. adam uçargibi gidiyor.

burda honor bufflar
-Resim Silinmiş.

buda karsten ın resmi

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
abi tmm da adam almiş bu buffları ama bırıde anlatabılırm hp kazandıktan sonra nasıl bufflar alacaz

Yukarı Alt