Arkadaşlar Benim şuan Honor Pointim 391 Ve Honor rankda 39. sıradayım :S Honor pointi 290 olan birisi 21. sırada bu nasıl oluyor?? :S Bnm honor pointim daha fazla ama adam bnden 20 sıra önde lütfen yardım edin :S

berkebebe demiş ki:
Arkadaşlar Benim şuan Honor Pointim 391 Ve Honor rankda 39. sıradayım :S Honor pointi 290 olan birisi 21. sırada bu nasıl oluyor?? :S Bnm honor pointim daha fazla ama adam bnden 20 sıra önde lütfen yardım edin :S

sıralamada en fazla puanı olan değil en fazla kullanıcı mezun eden faktörü geçerli demekki senden daha fazla kişi mezun etmiş.diyeceksinki o zaman puanıda fazla olmalıydı.academy ye 39 lvl char alır mezun edersen kişi sayısı 1 atarken honor poınt de 1 atar :d kolay gelsin

senin puanın fazlaysa senin daha yukarıda olman lazım o adamın puanı senden yüksektir. Düşük diyede seni işletmiştir. :D

zagaron demiş ki:
senin puanın fazlaysa senin daha yukarıda olman lazım o adamın puanı senden yüksektir. Düşük diyede seni işletmiştir. :D
kimin ne kadar honor'u var belirli bi yerde yazıo galiba(Ben öyle biliyorum...) :detective:

Yukarı Alt