Arkadaşlar. Home Tuşuna Basınca Bot Gelmiyor Gelsede Skiller Unknown Yazıyo. En az 6-7 nci girişimde görünüyor ayarlarım oda unknown şeklinde. Premium olmadığından giremiyorum sürekli. Bot çıksada skiller unknown görünüyor, normal şekilde kasıyor ama en ufak değişklikte kafayı yiyor, Çok nadirende normal açılıyor. Lğtfen yardım arkadaşlar, kanser olcam valla....

Ben kısaca anlatim sana sro her patch attıktan sonra böle şeyler bendede oluor yapman gereken sisteminde kurlu olan botu sil yeni verilen botu indir yeniden ayarlarını yap sorunun ortadan kalkacaktır^^

Fotmat attım, önce 1.150 sro yu kurdum, sonra normal bir şekilde 1.158 e update edip en son isrobot versiyonunu ve clientini kurdum, sorun devam ediyor...

Hayır tüm ayarlarım kayıtlı hatta bot normal bi şekilde çalışıyor çuğu zaman açılırsa bot ekranı, ancak dediğim gibi unknown skill falan görünüyo en ufak değişiklik yaparsam kafayı yiyo..

StarkDrache

Bilgiliyim
acunhann demiş ki:
Ben kısaca anlatim sana sro her patch attıktan sonra böle şeyler bendede oluor yapman gereken sisteminde kurlu olan botu sil yeni verilen botu indir yeniden ayarlarını yap sorunun ortadan kalkacaktır^^
Arkadaşım İmzamı Kullanmaktasın Üstelik Üstünde StarkDrache Yazıyor. Eğer İstersen Sana Yenisini Yapabilirler Ps Userler Ama Benimkini Bıraksan :mrgreen:

Yukarı Alt