jangandan zerkleyerek koştum geldim baktım içeride düşük lv biri lure yapıo hemen daldım ve sonuç

Acayip biri zaten TG'ye bile zerkledi ben orda bırakta exp alsınlar derken-.-
jake şahidim.

Creepy demiş ki:
DesTR0YeR demiş ki:
Adamın keyfi ister keser ister kesmez bırakır bence tartışmaya deymez bir konu.
Tebrikler.
Umarım bu char senin değildir -.- daral:
Bnm çarım ama başka birisinin çarı da oLsa zevkler ve renkler tartışılmaz.
Uniq uniq dir isro daki wizzard lar tg ye zerkleyince hiç kimse bişi diyemez,Fakat bu sw de adam zerkle arayıp kesiyor herkesin diline düşüyor.

Tahminimce sero da saten sizi hiçbiyerine takmıyodur.

Crusade demiş ki:
Creepy demiş ki:
DesTR0YeR demiş ki:
Adamın keyfi ister keser ister kesmez bırakır bence tartışmaya deymez bir konu.
Tebrikler.
Umarım bu char senin değildir -.- daral:
Çar bişeye dönmüş artık giren giriyo 4 ortağı varmışmış.Ercanmıdır her neyse pk olmuşmuş he heee daral:
Bu arada hasan sana hesap vermek zorunda değiliz.Çarıma istersem 10 tane ortak yaparım.Ecsro vip te beni bilen bilir.6 kişi çara ortaktık...
Tekrar sölüyorum kimseye hesap vermek zorunda değiliz,kimsenin de bizim hakkındaki yorumlarını görmek zorunda değiliz.
Heleki hasan sen bir moderator sun forumun kurallarını daha iyi bilmen lazım.

EmmaW. demiş ki:
tabiki size kimse karışamaz ama serverda isminin iyi anılmasınımı istersin kötü anılmasınımı?
Bak çarı tek ben oynasam ismim her zaman iyi duyulur çünkü beni tanıyan tanır uniq benm için hiçbişe yani ha kesmişim ha kesmemişim,fakat ortağım serhat uniq deLisi önüne ben bile çıksam pk oLur.
Onun yapmadıgı bi olay için pk oldugu arkadaşdan özür diledim fakat yine anLamayanlar ve anlamak istemeyenler(Crusade gibi)hala ben yapmışım gibi afra tafra koyuyo oyunda.
Nese artık oLan olmuş beni ecsro vip ten tanıyan tanır bu server umrumda bile değil zaman geçirmek için başLamıştım saten.

Yukarı Alt