Takımı
Fenerbahce

The Hobbit Vizyon Tarihleri

Efsane filmler arasına adını yazdıran Yüzüklerin Efendisi serisinin meşhur yönetmeni Peter Jackson kollarını Hobbit filmleri için sıvamış durumda.İki seri halinde çıkacak olan Hobbit 1 ve Hobbit 2 filmleri Yüzüklerin Efendisi filminin giriş niteliğinde bir hikayeye sahip.İnanılmaz oyuncu kadrosu ve senaryosu ile şimdiden büyük bekleyiş ve merak uyandıran filmin vizyon tarihleri de belli oldu.

Yeni Zelanda’lı yönetmen Peter Jackson, John Ronald Reuel Tolkien’inefsanevi eserini başarıyla sinemaya aktarmayı bildi. Başarı o denli büyüktü ki, 3 filmden, 1.5 milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde edildi ve son film “Return Of The King”, 11 Oscar heykelciğine layık görülerek inanılmazı başardı.

Hobbit 1 ve Hobbit 2

Gelen başarı üzerine Yüzüklerin Efendisi’nin geçmişini konu alan The Hobbit filminin çekilmesine karar verildi. Yönetmenin Guilermo Del Toroolması bekleniyordu ama çeşitli anlaşmazlıklar yüzünden Peter Jackson projeyi üstlendi. Ian McKellen’ın Gandalf’ı, Hugo Weaving’in ise Elrond’u oynadığı The Hobbit iki filmden oluşacak.

The Hobbit: An Unexpected Journey (Hobbit: Beklenmedik Yolculuk) 14 Aralık 2012, ikinci film olan The Hobbit: There And Back Again (Hobbit: Oradaydık ve Şimdi Buradayız) ise 13 Aralık 2013′te vizyonda olacak.

Yeni filme az kala arkadakiler öne cıksın :)

The Hobbit: The Battle of the Five Armies-----Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Yüzüklerin efendisiyle birlikte milyonlarca kişiyi kendine bağlayan Peter Jackson, Hobbit filmi ile de aynı başarıyı yakaladı denilebilir. Filmin Yeni Zelanda’da çekilmesi hatta Yüzüklerin Efendisi serisinin de bu ülkede çekilmiş olması filme bambaşka bir hava katıyor. Yeni Zelanda’da bulanan şelaleler ve eşsiz çorak topraklar filmlerin bu denli beğenilmesinde ki en büyük faktörler arasında yer almaktadır. Hobbit: Beş Ordular Savaşı Aralık ayında sevenleriyle buluşacak. Bir çok ülkede aynı anda vizyona girecek olan film ile alakalı şimdiden birçok olumlu yorum bulunmaktadır. Fragmanından da anlaşılacağı üzere Peter Jackson Yüzüklerin Efendisi serisinin son filmi olan Kralın Dönüşündeki gibi prestijli bir final yapacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
Yüzüklerin Efendisi'nde oldugu gibi,Hobbit'in de müziklerini Howard Shore besteliyor.İşte internet ortamına düşen ilk beste...

Takımı
Fenerbahce
Çok az kaldı kimler gidicek ilk günde.

Takımı
Fenerbahce
Zippy demiş ki:
Beyler 3D İMAX'mı yoksa normal 3d mi daha iyi?
Valla 3d imax daha izlemedim Bursa'da varmı bilmiyorum en son ankara ve istanbulda vardı. Ama cogunluk imax diodu okudugum forumlarda.

jasmine188 demiş ki:
Zippy demiş ki:
Valla 3d imax daha izlemedim Bursa'da varmı bilmiyorum en son ankara ve istanbulda vardı. Ama cogunluk imax diodu okudugum forumlarda.
Bende baktım biraz.Pek fark yok diyolar sadece imax'in perdesi daha büyük olduğundan daha fazla keyif alınıyomuş.Azıcık büyük ekran için ta İstinyePark yolunu çekemem :D .Yakınlardaki bi sinemadan izlerim artık :popcorn:

Takımı
Fenerbahce
Zippy demiş ki:
jasmine188 demiş ki:
Zippy demiş ki:
Bende baktım biraz.Pek fark yok diyolar sadece imax'in perdesi daha büyük olduğundan daha fazla keyif alınıyomuş.Azıcık büyük ekran için ta İstinyePark yolunu çekemem :D .Yakınlardaki bi sinemadan izlerim artık :popcorn:
En iyisi valla :D Bana zaten 3D pek farketmiyor . Pek ısınamadım gözlükle izlemeye. Normal izle daha iyi bea napcan gözlükle izleyip güzel görüntü olsun yeter gerisi boş :D :D

Takımı
Fenerbahce

Yukarı Alt