Xperyon

Bilgiliyim
Aman allahım filmden demin geldim altyazılıya gitmiştim önceden şimdide türkçe dublaj girdim böyle rezillik görmedim birsürü çeviri hatası ve komik dublaj cidden biz türkler her güzel olan şeyin içine etmek zorundamıyız yazık cidden daral:

Takımı
Fenerbahce
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

Takımı
Besiktas
The Hobbit: There And Back Again :arrow: 18 July 2014 (Turkey)

Takımı
Besiktas
Bundan önceki 3 filmde aynı gün farklı senede çıkıyordu bundada istikrarı bozmuyorlar aralıkta çıkacak bu sene

Takımı
Besiktas
Bu 1. filmin full eyçdisi ne zaman internete düşer acaba

Takımı
Fenerbahce

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
The Hobbit: The Battle of the Five Armies-----Hobbit: Beş Ordunun Savaşı

Yüzüklerin efendisiyle birlikte milyonlarca kişiyi kendine bağlayan Peter Jackson, Hobbit filmi ile de aynı başarıyı yakaladı denilebilir. Filmin Yeni Zelanda’da çekilmesi hatta Yüzüklerin Efendisi serisinin de bu ülkede çekilmiş olması filme bambaşka bir hava katıyor. Yeni Zelanda’da bulanan şelaleler ve eşsiz çorak topraklar filmlerin bu denli beğenilmesinde ki en büyük faktörler arasında yer almaktadır. Hobbit: Beş Ordular Savaşı Aralık ayında sevenleriyle buluşacak. Bir çok ülkede aynı anda vizyona girecek olan film ile alakalı şimdiden birçok olumlu yorum bulunmaktadır. Fragmanından da anlaşılacağı üzere Peter Jackson Yüzüklerin Efendisi serisinin son filmi olan Kralın Dönüşündeki gibi prestijli bir final yapacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
Kimler aldı biletini ben aldım :) Son kez izleyelim artık.

Takımı
Besiktas
Yarın hiç vaktim yok cumaya veya cumartesiye ayırtacam buraya gelip spoiler vereni banlarım haberiniz olsun :D

Takımı
Fenerbahce
Rewind demiş ki:
Yarın hiç vaktim yok cumaya veya cumartesiye ayırtacam buraya gelip spoiler vereni banlarım haberiniz olsun :D
:mrgreen:

Wicked

Game Designer
Sinema beni geriyor ya harbiden eskiden severdim ancak soğudum son iki senedir sonra saklıyorum herkes te bana bakıyor film izlemek için devrimciler toplanıyoruz projeksiyonu yansıtıyorum evin duvarına blueray çakıyorum kolalar biralar taze patlatılmış mısır :beer:

Bu mesaj Wicked rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wicked demiş ki:
Sinema beni geriyor ya harbiden eskiden severdim ancak soğudum son iki senedir sonra saklıyorum herkes te bana bakıyor film izlemek için devrimciler toplanıyoruz projeksiyonu yansıtıyorum evin duvarına blueray çakıyorum kolalar biralar taze patlatılmış mısır :beer:
Ankaradaysan birlikte korku filmine gidelim :naber:

Wicked

Game Designer
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Bu mesaj Wicked rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wicked demiş ki:
Ankaradaysan birlikte korku filmine gidelim :naber:
gelirsem yazarım :mrgreen:

Yukarı Alt