Softmod'un diğer botlardaki gibi kendine ait serverı vardır. Diğer botlardan farkı sm.txt dosyasındaki Kendi İD ve Password'u ile servera bağlanıyor.

Yani olayın kısaca anlatımı şu :
Olay sro_client.exe Dosyasi içinde bitiyor.. sro_client.exe dosyasında Bağlanılacak server İP adresleri girilmiş ve 2. bir hamle olarak buda Softmod'la ilişkilendirilmiş.

1- sro_client.exe dosyasında İP adreslerini ve softmod ilişkilendirilmelerini bulabilirlerse olayı çözeceklerdir..
2- sro_client.exe dosyasındaki bu kodlarla oynama yapıldıktan sonra bu İP numarası Localhost'a yönlendirilir ve sahte bir server kurulursa SROBOT Kırılmış olacaktır.. ve böylelikle softmod'da kendi server'ina bağlanmadığı için büyük ihtimalle şifreli girişte kırılmış olacak ve Softmod multi client ve softmod zoom yani anlıyacağınız softmod'un bütün özellikleri çalışmış olacaktır..

sizce bunu yapmak mümkünmüdür.

ewt baslık biraz saçma ama olsun yazcak bişi bulamadım bende hmm yazdım

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
bence mantıklı gözüküyor bunu yapmak için epey uğraş gerektiriyor bence gene yazlım uzmanları bilir :mrgreen:

hmm nedir? düzgün bi baslık yaparsan bakılma oranı artar bide bu dedigin zaten yapılıyor die biliyorum..

Yukarı Alt