Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray

Vizyon tarihi : 3 Nisan

Film hakkında bahsetmeye gerek yoktur :P Tek merak ettiğim şey Paul Walker öldü mü yaşıyor mu daral:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Giden oldu mu ? Şahsen henüz gitmeye vakit bulamadım..

Paul gerçekte öldü bu kesin. Filim de paulun sahneleri dijital effect kullanılarak çekilmiş.

Gelelim filme aksiyonu dibine vurmuşlar fakat aksiyon yapalım derken ne fizik kuralı tanımışlar nede mantık. Peri masalı gibi her olumsuzluğun bi kurtarıcısı çıkıp geliyor filmde.

öncekileri izlemedim ki bunu izleyeyim

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Beklediğim gibi değildi nerde o eskiler yarışlar :D
Edit: O adam o göçükten nasıl kurtuldu olmadi:

Çıktığı gün gece son seansa gittim, bu seriyle büyümüş ve otomobillere çok fazla ilgi duyan birisi olarak filmi normal bi aksiyon filmi olarak değerlendirmek gerekirse ben gayet güzel buldum keyifliydi aksiyon tüm film boyunca vardı devamlı bi olay, ama hızlı ve öfkeli ruhu yoktu zaten beklenen de buydu aslında serinin ilk 3 belki 4. filmden sonra aksiyon filmine dönüştü bunu tüm seriyi izleyen herkes fark eder zaten, devamlı sokak yarışları otomobiller vs benim gibi insanı sıkmazdı ama normal izleyiciyi sıkardı büyük ihtimalle bu yüzden böyle yapıldığını düşünüyorum, filmi genel olarak değerlendirmek gerekirse eğer

filmin başında race wars kısmında ekiptekilerle en azından adam gibi 2-3 yarış görebilseydik çok güzel olurdu aynı zamanda tokyoya gidiyorum dediği anda dom aha dedim seanla yıllardır beklenen kapışma geliyor ama çok kısa geçilmiş olması büyük hayal kırıklığı oldu benim için

spoilerın içinde belirttiğim yerler dışında film genel anlamda keyifliydi sıkılmadan izledim mutlaka sinemada izlenmesi gerektiğini düşünüyorum

Filmin isminden fast çıktı sadece Furious 7 oldu. Filmde en olmadık işleri araba kullanarak halletmeleri dışında araba filmi değil zaten.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Filmin isminden fast çıktı sadece Furious 7 oldu. Filmde en olmadık işleri araba kullanarak halletmeleri dışında araba filmi değil zaten.
@cukulata ' nın dediği gibi zaten 3-4ten sonra yarış değilde genelde izleyiciyi çeken aksiyona döndüler . :roll:

Takımı
Besiktas
Aksiyon olarak harika ama benim gibi yarış seven birine yeterli gelmedi sonu çok duygusaldı :D

Ben kız arkadaşımla o bile sevdi :D her hafta gençturkcell sağolsun perşembe pazartesileri sinemaya gidiyoruz 2 senedir.Ben zaten hastasıyım serinin hatunda sevdi baya keyifle izledik.Abartılı sahneler yok muydu çokça vardı ama insanı sıkan sahneler değildi.Roman baya güldürdü ama :D Gidin izleyin keyifle sıkılmazsınız bu ara zaten rakip olacak yok sinemalarda o filme o yüzden güzel vakit geçirilebilir bir film.

Bu mesaj Uprising rumuzlu uyeden alinti yapildi
Uprising demiş ki:
Ben kız arkadaşımla o bile sevdi :D her hafta gençturkcell sağolsun perşembe pazartesileri sinemaya gidiyoruz 2 senedir.Ben zaten hastasıyım serinin hatunda sevdi baya keyifle izledik.Abartılı sahneler yok muydu çokça vardı ama insanı sıkan sahneler değildi.Roman baya güldürdü ama :D Gidin izleyin keyifle sıkılmazsınız bu ara zaten rakip olacak yok sinemalarda o filme o yüzden güzel vakit geçirilebilir bir film.
:buddha:

Yukarı Alt