darkonder

Öğretiyorum
sagol kardesım ılerdekı onlarıda yaparız ama dun aksam gm az kalsın banlıcaktı cok dalga gectım :D

darkonder

Öğretiyorum
lagla bı alakası yok ben sıze daha farklı ss ler gondere bılırım pekı hıc ısy gıant gordunuzmu
sıze gostere bılırım 2 tane ısy gıat ve 2 tane normal cıkardım kendı serverımda seremu da :D

bende seremu kurmaya calıstım legend 3 ıle bırlıkte tmm gırıyorum hata verıyor neden verıyor bende anlamadıım yardım pls

darkonder

Öğretiyorum
yok arkadaslar yanlıs anlıyo skılerı koydugumuz yere glavie ıle sheld ı koy sonra arkası arkasına bas
ortaya bu foto cıkıyor

darkonder

Öğretiyorum
azrail bak seremunun topicini iyi oku orda anlatıyor herseyı bende anlamamıstım ama arkdas anlattı ordan okuyarak yaptım

darkonder

Öğretiyorum
kardes bız gosterı olsun dıye degıl bılmeyenlere ogretmek ıcın bı topıc ı actık ılerı gerı konusma

adam her konuda aynı şeyleri yazıyo ben general bilmem kim şöyleyim böyleyim ne adammış bee

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
darkonder demiş ki:
lagla bı alakası yok ben sıze daha farklı ss ler gondere bılırım pekı hıc ısy gıant gordunuzmu
sıze gostere bılırım 2 tane ısy gıat ve 2 tane normal cıkardım kendı serverımda seremu da :D
SRemu'da mı? Orda giant yapmışsın da kodu yaz giant olarak çıkar. Ben de Lord'u Elite yaptım ne var ki bunda 8)

general jack kusura bakma ama çok havalısın önder begenmiş bu olayı sitede paylaşmak istemiş sen resme yorum yapcağına ben sana 2 atarım diosun ayıp yaptığın... :S

darkonder

Öğretiyorum
bırak onun kanında var oyle seyler salla onda bıraz zeka eksıklıgı var kendını yuksek sanıyo ıste her koyun kendı bacagından asılır onuda asan vardır xD

darkonder

Öğretiyorum
hehe sabah oldu oyuna gırdım aksam dc :S sabahta dc yemısım hayırlı olsun neyse artkın gırınce kasmaya devam:D

Yukarı Alt