Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her video'da görüyoruz ki veyron'a çok çakıyorlar kalkışta önemli olanda fırlama anıdır zati mclaren 1-2 de yırttı resmen sonradan geçilmesi dert değil son hız önemli değildir 1-2 çaktıktan sonra her türlü her trafikte harcarsın bu bağlamda veyron is down again.

War Cry demiş ki:
bugatti güzel değil tipinde iş yok zaten.
Tipinde iş yok diyorsun tamam belki bu araç için öyle ama siyahını gör sen bi veyronun mükemmel ötesi yakında onun resimlerini de koyacağım

extraloob demiş ki:
her video'da görüyoruz ki veyron'a çok çakıyorlar kalkışta önemli olanda fırlama anıdır zati mclaren 1-2 de yırttı resmen sonradan geçilmesi dert değil son hız önemli değildir 1-2 çaktıktan sonra her türlü her trafikte harcarsın bu bağlamda veyron is down again.
abi veyrona çakıyorlar her videoda diyorsunda bir jetle yarıştı birde formula 1 arabasıyla ve ayriyetten max hızda gecior ve belki başta veyron basmamışda olabilir yapmayın ya en sevdiğim arabayı yerlere vurdunuz :roll: ve ayriyetten bu araba 2003 model veyron 2011 (1470 hp) olsunda öyle yırtsın mclaren bu 1001 beygir neyse devamı gelecektir sırada pagani zonda var :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben bilmem kalkmımı uzayacaksın böyle kalkışta çakarlarda hiç gözümde kalmaz aç ferrari videolarını izle gör nasıl uzuyor makina.

extraloob demiş ki:
ben bilmem kalkmımı uzayacaksın böyle kalkışta çakarlarda hiç gözümde kalmaz aç ferrari videolarını izle gör nasıl uzuyor makina.
tmm abi bi ferrari vs veyron bulayım direk koyacam senin için :thumbsup:

bence bir kas ile hayatta mücadele edemez çünkü kaslar çok seri oldukları için misal 5 saniyede 100 mhp ye çıkıyorlar herzaman kalkış önemlidir bi yarışda zaten bi kere geçersen yol vermezsin :P

ps:ben öyle yaparım yani

Yukarı Alt