Pc'm en küçük Oyunlarda bile donma gösteriyor. (örn: age of empires II vs. gibi, büyük oyunları artık siz düşünün.) Normalde sorun çıkartacak bir bilgisayar değil hatta özelliklerini söyleyince hadi ya bu Pc donar mı falan da diyebilirsiniz. Ama donuyor ve beni sinir hastası olma derecesine getirdi resmen..! .s xS

Öz:

4 GB Ram
512 Mb yada 1 Gb ekran kartı var tam çözemedim .s xS
Intel Core 2 Quad işlemci (yani 4 çekirdekli)
Sonuç olarak Pc'mden istediğim performansı alamıyorum hatta istemediğim performansı bile alamıyorum .s xS.

Saygılarımla..​

Advance demiş ki:
32 bit kullanıyorsan 64 bit kullanmayı dene :wink1:
Advance yorumun için teşekkür ederim. Pc'mi Casper mağzasından aldım. Eve geldiğinde Vista Home Basic 32 Bit vardı. Bende aynısını düşündüm internetten Vista Ultimate 64 Bit edindim. Pc'me Kurdum. Yine aynı sonucu alıyorum. Özellikle oyunlarda sorun yaratıyor. .s xS

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Neverex

Bilgiliyim
hacım o girdiğin yerde windows experine yazan yerde soluk renkli rakam var 4,8 diye oraya tıkla o sayıları mavi hale getir puanımı geüncelleştir diyip sorunun hallolucaktır canavar canlanıcaktır ^^

- Resim Silinmiş.

Ekran Kartım Burda.

Neverex demiş ki:
hacım o girdiğin yerde windows experine yazan yerde soluk renkli rakam var 4,8 diye oraya tıkla o sayıları mavi hale getir puanımı geüncelleştir diyip sorunun hallolucaktır canavar canlanıcaktır ^^
Teşekkür ederim Hacım dediğini yaptım. Rakamlar şöyle oldu:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Casper gıcıktır biraz.. Ben en son casper Omega aldığımda harici fan almıştım fena ısınma yapıyordu neden bilmiyorum Nvidia ekran kartımın ustunde ki fan tekten satılan kartın fanının yarısı kadardi.. Isınması bol oluyor nedense casperların

Arkadaslar teşekkür ederim yorumlarınız ve yardımlarınız için. Windows 7 CD si temin ettim şimdi kuracağım. Kurulumdan sonra size bilgi veririm.

Saygılarımla..

Windows 7 işe yaradı. Hissedilecek bi değişim oldu Pc'mde .

Önerileriniz ve Çözümleriniz için Tşk ederm.

Konu Kilit Lütfen .

sorun ekran kartında,çok eski bir model,zaten hazır pc leri bu yüzden sevmiyorum 4gb ram,4 çekirdekli işlemci koyarlar fakat koydukları ekran kartı hurdaya versen satılmaz cinstendir,sorununu ekran kartı alarak çözebilirsin yoksa windows7 miş xp miş 32 bit miş falan hikaye bunlar...

ironlance demiş ki:
sorun ekran kartında,çok eski bir model,zaten hazır pc leri bu yüzden sevmiyorum 4gb ram,4 çekirdekli işlemci koyarlar fakat koydukları ekran kartı hurdaya versen satılmaz cinstendir,sorununu ekran kartı alarak çözebilirsin yoksa windows7 miş xp miş 32 bit miş falan hikaye bunlar...
Galiba haklısın kardes. Biraz düzeldi ama Genede Oyunlarda Yamuk çiziyor bana .xS

Yukarı Alt