Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Geçmiş olsun.
Guild'den senin arkadaş hala aynı diyor o nasıl oluyor? :roll:

Oyundan pm atıyorsun char 1lvl ama sun 76 lvl sword var diye SS koyda kanıtla ben koydum kanıtladım hadi senide görelim :D

İnanmayın BeyLEr Zatn öle Bişi Yok Ne KAdr Desemde İnanmazsınız Grurunuza Yediremezsiniz... Lwl 90'da elime Alinca Şaşırırsnz yha oLsn iş işten qecmiş oLr Önemsiz..

IQRA demiş ki:
İnanmayın BeyLEr Zatn öle Bişi Yok Ne KAdr Desemde İnanmazsınız Grurunuza Yediremezsiniz... Lwl 90'da elime Alinca Şaşırırsnz yha oLsn iş işten qecmiş oLr Önemsiz..
Bi dk yahu! Niye gururumuza yediremeyecekmişiz? Şu zamana kadar ne ortaya attın da gurur meselesi yaptık? Ciddi güldüm lol.
Her şeyde başlık açıyorsun, eğer sun itemin olsa 100 defa açardın başlık..
Hem GM seni banlamış, para geri çekildiği için.. Bir tür dolandırıcılığa giriyor bu da. Bir de üstüne kalkacak sana sun sword hediye edecek? Tabii ya.. :santa:

Meddah demiş ki:
IQRA demiş ki:
Bi dk yahu! Niye gururumuza yediremeyecekmişiz? Şu zamana kadar ne ortaya attın da gurur meselesi yaptık? Ciddi güldüm lol.
Her şeyde başlık açıyorsun, eğer sun itemin olsa 100 defa açardın başlık..
Hem GM seni banlamış, para geri çekildiği için.. Bir tür dolandırıcılığa giriyor bu da. Bir de üstüne kalkacak sana sun sword hediye edecek? Tabii ya.. :santa:

:mrgreen: :mrgreen: :D:D koptum süper knşmsun

Size inanmayin dedim yha :S Nie inaniyonuz ki Öle bişi yok tabii ki :S:S Bazi SazanLar inaniyo tabii O bnm Sorunm deil yha :))

Alin iLLaha Bunu İstiyonuz demi ^^ Buyrun :)) EN Son Lewelim Su Anda lwl 87'm Ayrica ATP Hani Nerde Senin 85 +7 Glavien Be Lafta war diodn Bi qösterde Bakalim yaw ^^

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben sizi anlayamıyorum. Char 1 lv oldu mu? Yoksa şaka baabında mı açtınız konuyu? Eğer şaka ise neden böyle bir şaka yaptınız? Bunların cevaplarını zahmet olmazsa verebilir misiniz? Yoksa sonuçlarına tabii olursunuz.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt