Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HIS marka ekran kartım geçenlerde yanmıştı ve faturalarını çıkarttım garantinin bitmesine 1 ay kalmış, hemen firmayı aradım satıcı firma iflas etmiş bende hemen yetkili distribütörünü aradım durumu anlattım ve kartı bize gönderin faturasıyla beraber dediler aradan 3 gün geçti ve kartın yandığını eski ürün olduğu için ellerinde olmadığını ancak bize aldığımız fiyattan bir kart vereceklerini söylediler kartı anlattılar bende kabul ettim ve bugün kart geldi.

hep diyorum ürün alırken geri dönüşünü takip edin rastgele tel maşa markaları almayın alırken kaliteye her zaman önem verin ki sorun anında çözümü kolay olsun buyurun yeni kartım 2 yıl da garantisi var bozarsam yenisini alırım 2 yıl sonra :P

satış fiyatı ; http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_29149_HIS_Radeon_HD5750_iCooler_IV__1_GB__GDDR5__128_Bit__Ekran_Karti.html

- Resim Silinmiş.

Ps : bu kartın en kral özelliği HDMI çıkışı var yeahhhh :starving:

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canlarım merci geçenlerde bir ekran kartıda ben almıştım şu anda o takılı onu da rafa kaldırmak lazım veya siteden satsam mı bilemedim şimdi :P

Bro bendede 2 yıllık garantisi vardı hepsinin tam bittiği ara ekran kartım anakart ve işlemcim yandı :lol: şimdi laptoplayım daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exotic demiş ki:
Bro bendede 2 yıllık garantisi vardı hepsinin tam bittiği ara ekran kartım anakart ve işlemcim yandı :lol: şimdi laptoplayım daral:

kötü olmuş sana anakartta yandı onunda yenisini bekliyorum onu da 350-400 gibi fiyatla almıştım biggrint1 summer6: :santa: :starving:

extraloob demiş ki:
hep diyorum ürün alırken geri dönüşünü takip edin rastgele tel maşa markaları almayın alırken kaliteye her zaman önem verin ki sorun anında çözümü kolay olsun buyurun yeni kartım 2 yıl da garantisi var bozarsam yenisini alırım 2 yıl sonra :P
Aynen;
LCD: Philips veya Samsung
Klavye-Mause-Hoparlör: Logitech
Anakart: Asus veya Gigabyte
Ekran kartı: Asus, HIS, PALIT
Sabit Disk: Samsung
Güç Kaynağı: High Power
cool2:

Yukarı Alt