Absence

LoveForLife demiş ki:
Absence demiş ki:
LoveForLife demiş ki:
Galatasaray da Fener gibi aptallık yapıp son hafta kupaları kaçırsa sen sevinmeyecek misin?
6s daha büyük aptallık yapıp daha önceden kaçırdı hepsini bi kere burda önemli olanı atlıyor herkes 3 büyükler bursa şampiyon oldu hadi sevinelim yada fener kaçırdı hadi sevinelim demeyi geçmeli 3 senedir hiçbişi yapamıyorlar azcık zor eden kapıyor kupaları ama okadar parayla adamlar alınıyor taraftarın parası adamın içkisine manitasına gidiyor biz burda birbirimizi paralıyoruz bi kişide çıkıp demesin bana şimdi şu son senelerde takımım süper oynuyor diye
Şimdi Galatasaray 3-4 hafta önce kaçırdı Fener son haftaya kadar şerefiyle mücadele etti ama şansı tutmadı gibi tipik Fenerbahçe edebiyatını bir köşeye bırakalım.Sonuca bakarsak 2 takımında eli boş fakat ben takımımın son haftaya 1. giripte son maçta şampiyonluğu kaybetmesindense 3-4 hafta önce iddiasını kaybetmesini yeğlerim.Diğer yazdıklarının hepsine de katılıyorum.Ben yazdığım yorumumda ise siz her gün takım değiştiriyorsunuz renkten renge giriyorsunuz diyen Fenerlileri hedef almıştım.Yani Galatasaray da son hafta şampiyonluk kaybetse Fenerlilerin hepsi susup üzülecek mi,hiç biri sevinmeyecek mi?Hayır,aksine hepsi Galatasaray şampiyon olmadı diye sevinecek.Yani Galatasaray taraftarlarının Bursa nın şampiyonluğuna sevinmesi çok normal bir şeydir.Hiç kimsede ezeli rakibi şampiyonluğu kaçırdı diye oturup ağlamaz.
Sevin kardeşim sevin sana sevinme diyen yokki b*kunu çıkarma diyorum ben zaten lakin galatasaray yada beşiktaş bizim durumumuzda olsaydı böyle şeyler olmazdı bunu adım gibi biliyorum hatta bizim duruma düşemez zaten onlar niye ne trabzon yapar bize yaptığını nede 8taş maç verir gs olunca misal herneyse onu bunu geçtim daha 1 hafta olmadı diye bişi demem zatende bu iş uzayıpta tüm sezondaki başarısızlığını fenerin arkasına saklamaya çalışırsa diğer takımlar ozaman iş değişir :detective:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
UniqueHunter demiş ki:
Hadamanthys demiş ki:
FataLi demiş ki:
adam gayet mantıklı konusyor varmı daha ötesi fenerbahçe dahil tüm türkiye galata saray uefa ve süper kupayı aldığında sevinirken şimdi herkes fener şampiyon olamadı die seviniyor kimse kendi düştüğü hale bakmıyor hani nerde o uefa kupasını kazanan GS şampiyonlar ligine bile gidemiyor uefaya bile gidemiyor 4 hafta önceden herşeyden ümidini kesmiş bir takım olarak ligde cırmalayıp duruyor
yaş kaç? 3. olan bi takımın uefaya gitmedigini söylüyorsun bence şimdiden futboldan uzaklaş ve saçma sapan yorum yapmaktan vazgeç herkez fenerbahce kupayı alamadı diye degil, BursaSporun Şampiyon olduğuna seviniyor.. sin: daral:
bırakın bu ayakları :) %70i fenerbahcenin kupayı alamamasına seviniyor.^^
Neden sevinmesinler? Ezeli rakipleri şampiyon olamadı, milyonlar kasalarına girmedi, müzelerine kupa götüremediler, şampiyonluk sayısı artmadı, 4. yıldıza yaklaşmadı, rakibine üstünlük kuramadı bu konuda.. Aynı koşullarda kim olsa sevinir, sevinmeyen de aptaldır zaten^^

işte fenerlilerde böyle açıkları hiç kaçırmaz kendi hatalarını yapamadıklarını başaramadıklarını unutup başka takımların dalaverelerine takılırlar :oldie:

Utanabilir tabii... Çok normaldir bu =)) GS'li olan herkesin utanması lazım zaten ! =))

Antika olmuş bir kupayla gurur duyan kaç tane taraftar vardır ki dünyada??? =))

Abi bir Galatasaraylı olarak fenevin şampiyonluğu kaçırmasına sevinmeyceksem neye sevinecem allah için bilhassa şampiyonlukları kesinleşmeden sahaya sazan gibi atlayıp şampiyonluğu kutlayan takımın taraftararı anons un yanlış olduğunu öğrenince renkten renge giren bukalemunlara gülmeyeeksem neye gülecem.
Bir diğer konu adı üstünde bizler TARAFTARız , tuttuğumuz takımın tarafıını tutarız ; tuttuğumuz takımın ezeli rakibinin her mağlubiyeti bizim için sevinç kaynağı olması kadar normal bir olay yoktur...

WaTCHMaN demiş ki:
işte fenerlilerde böyle açıkları hiç kaçırmaz kendi hatalarını yapamadıklarını başaramadıklarını unutup başka takımların dalaverelerine takılırlar :oldie:
Sizin yaptıklarınız faklı birşey mi :) bn de görüşümü değiştirdim herkes kendi çapında eğleniyor işte bırakın :))

GRT_BaRoN demiş ki:
Utanabilir tabii... Çok normaldir bu =)) GS'li olan herkesin utanması lazım zaten ! =))

10 yıl önce alınmış bir kupa için antika diyorsan, sizin aldığınız en son türkiye kupası(28 yıl önce) bir fosil olsa gerek :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
aeonxxx demiş ki:
GRT_BaRoN demiş ki:

10 yıl önce alınmış bir kupa için antika diyorsan, sizin aldığınız en son türkiye kupası(28 yıl önce) bir fosil olsa gerek :wink1:
loooolll :mrgreen:

aeonxxx demiş ki:
GRT_BaRoN demiş ki:

:mrgreen: :mrgreen:

Hıncal hocanın dedikleri çok mantıklı.Süper kupa kaldırmış bir takımın Şampiyonlar Ligine dahi gidememesine üzülmüyor gidip , fenerbahçenin kıl payı kaçırdığı şampiyonluğa seviniyor.Bunun en büyük sebebi Türkiye'de fenerbahçeye karşı duyulan antipatidir.Bu antipati öyle bir hal aldıki artık süperlig'deki takımlar kendi konumlarına bakmaksızın Fenerbahçe'ye köstek olmaya çalışıyorlar.Tabi meyve veren ağaç taşlanır ama bu kadarıda olmaması gerekiyor.Ne zamanki bu önyargılar kaldırılır o zaman Türk futbolu bir yerlere gelir.
Hemde biz fenerbahçe olarak zamanında dostluğu korumak için neler neler yapmışız:

Rocky Balboa demiş ki:
UniqueHunter demiş ki:
Bence utanmamalısınız söyledikleri gayet mantıklı ^^
+RB Galatasaraylılar Fenerbahçenin Kaybetmesiyle Seviniyorlar Artık ^^.
Artık değil biz fenerbahçenin kaybetmesine 1907 den beri seviniyoruz buna da rekabet deniyor :wink1: sanki biz kaybedince siz sevinmiyorsunuz.

JustIceStorm demiş ki:
Rocky Balboa demiş ki:
UniqueHunter demiş ki:
Bence utanmamalısınız söyledikleri gayet mantıklı ^^
+RB Galatasaraylılar Fenerbahçenin Kaybetmesiyle Seviniyorlar Artık ^^.
Artık değil biz fenerbahçenin kaybetmesine 1907 den beri seviniyoruz buna da rekabet deniyor :wink1: sanki biz kaybedince siz sevinmiyorsunuz.
Adamın orda anlatmak istediği farklı.Sen mesajı alamamışsın.Hıncal orda : eskiden bimbom kupa alıp sevinirdi şimdi öyle bir durumdaki cl'ye gidememesine rağmen fb'nin şampiyon olamamasına seviniyor.

Yukarı Alt