asıl kahramanları nie katmıorsunuz olaya yha :lol:
exl ebri komutasındaki melez buyuceleri cagrır
ebri we arkadasları gelir kaleye bakarlar zayıf nokta bulma yetenegi olan arkadası
Uncontrolled ı cagırır! Uncontrolled bakar we 5adım saga gecer işte burası der!
ebri exl leon we oradaki kişilere biraz geri cekilseniz ii olur der!
ebrinin komutuyla nukeler hedefe ateslenir we sur buyuk catırdılarla yıkılmaya baslar!

komutan leon: metadulumus seni Tivey kuşatmasında hatırlıyorum.bi devdin.peki bugün nasıl savaşacaksın?
metadulumus&askerler: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
komutan leon: ixtilaos Atena güreşçisi.son güreşinde rakibini ne kadar uzağa fırlatmıştın?mızrağınlada yapabilirmisin?
ixtilaos:aaaaaaaaaaaaaaaaaa
komutan leon: ve dimander.babamın en iyi askerlerinden kimarenin oğlu.hala o savaşın yasını tutuyorum.ne onurlu bi aileden geliyorsun dimander.bugün onlar için savaş...Hepiniz ülkenizi ve atalarınızı gururlandırdınız.ve karşınızda GM darkius.GM lerden oluşan dev bir ordu toparladı.evet çok görünebilirler.kim bu adam.kendi adamlarını savaşmaları için köle yapan darkius...bu adamlar evleri için savaşmıyor.bu adam onları mecbur olduklarını söyledikleri için savaşıyorlar.ama eriyip gidicekler.ama biz buraya köle olarak gelmedik.biz buraya intikam almak için geldik...
askerler.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jason geri dönmüştü. Jason un ruhu intikam için geri dönüyordu. Eskisinden daha güçlü ve gözleri kana bulanmıştı. Gmleri kendi başına öldürecekti.
**
Jason döndüğünde birliğe yeni oyuncuların geldiğini farketti. Komutan Leon:
"Sen ?!?! .. Noluyor..!?? "
Jason sakince:
"geri döndüm. Kaç kişiler?"
Sonsahne :
"sadece 400 kişi kaldı .. "
Jason:
"Bizden kaç kişi var?"
Sonsahne:
"Sadece 40 kşi :S "

Jason 800 x-large hp ve mp potu aldı. 1 glavie ve 1 sheild aldı. GMlerin yanına gitti.
Gargamel extraloob ile anlaşma planları kuruyordu. Gargamel aniden Hançerini çıkardı ve Extraloob un sırtına sapladı .!! Bunu gören Jason hemen Gargamel i dondurdu ve extraloob u Hotan a taşıdı..

Komuton Leon uyurken Tarky sessizce yaklaştı ve leon un yatağının altına bomba yerleştirdi.

bomba geriye doğru sayıyordu.
10.9.8.7.6.5.4.3.2.1 ....

Kale havaya uçtu.

Ps: amma yazdım he :lol: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bu sırada Son sahne büyük mistk güçler kazanmıştı. Zamanı dondurma, Geriye alma gibi. Kale havaya uçtuğu anda Son sahne son nefesini verirken bu mistik güçleri kullandı ve bir sonu son olmaktan çıkardı. Herşey bir saat önceki gibiydi EXL sağlam ve Leon da yatağındaydı. Askerleri ile leon u ve exl yi uyardı. Ve artık balık oltaya düşmeyecekti. Exl bunu duyduktan sonra grgamel e belli etmemeye çalıştı. Köşeye sıkıştırdığı bi an gargamel exl ye PH olduğunu açıkladı...

herşeyi öğrenen leon kardeşi olan son sahne ye teşekkür etti ve tarky nin peşine düştü.tarky kampta hazırlık yapıyordu.leon o eşsiz hançerini yavaşça çıkarttı.tarky birinin geldiğini anlamıştı ama aldırış etmedi.leon tarkynin yanına yaklaştı.tarky ani bi hareketle kılıcını çıkarttığı gibi leona saplamaya çalıştı fakat leon ondan önce davranıp hançerini kaburgasının arasında kalbine soktu.tam kalbine sapladı.tarkynin bombalarıyla kampı yerle bir etti.

ilk savaşta GM ler büyük kayıp vermiştir.komutan leonun askerleri kardeşi son sahne nin büyük mistik güçleri, ebrinin büyücüleri ve jasonun intikam ateşiyle büyük bir orduyu devirmeyi başarmıştır.ama bu sadece bir ilktir...

alexander-7.jpg

os1

olduser
bu savaştan sonra gmlerden sağ kurtulanlar yeni bir ordu kurmayı planlıyorlardı ama
yapamadılar by-Lord LEON ve Jason komutasındaki 100 kişilik ordu saklanacakları yeri biliyorlardı ama olmadı ebri komutasında ki büyücüleri çağırdı ve orayı yıktılar

Yeni bir yer aramak zorundalardı. İstanbul a doğru gidiyorlardı. Hava soğuktu. Karakoram hiç bu kadar soğuk olmamıştı. yanlarında hiç universal pill yoktu. Böyle giderse soğuktan donacaklardı.
Komutan Leon:
"İşimiz Çok Zorlaştı. Sad "
Jason eliniovuşturarrak :
"Böyle Giderse soğuktan donacağız diye cevap verdi."

36431-awesome-karakoram-landscapes-passu-pakistan.jpg

Karakoram Dağları

Piiler Kısa Sürede Btimişti. Dark Cave a yaklaşıyolardı. Ama önlerinde 1500m lik bir dağ vardı. Jason Oturdu ve;
"Siz devam edin . Ben birazdan geleceğim" dedi.
Leon ve by lord ordularını ilerletmeye devam etti

36431-awesome-karakoram-landscapes-passu-pakistan.jpg

ama karsılaranı eski bir dost olan melik cıkmıstı herkes icin belirli bi süre yetecek pilleri vardı ve fire skiliyle onları ısıttı :mrgreen:

saklanmaya çalışan çok GM vardı.hepsi açlıktan geberceklerdi veya leonun ordusuyla onurlu bi şekilde öleceklerdi.ama leonun ordusunun GM lerden farkı yoktu...

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tüm umutlar tükenmek üzereyken tazmania Grasswalk skillini açmış ve bulduğu her deliğe nuke atarak geliyordu. Kısa süre içinde tüm gmlerin cesetleri yerlerdeydi. Bu sırada Tazmania Çok sayıda mana pot depoladığı için mana sorunu yoktu her taraftaki buzları eritti ve orduyu kurtardı. Joymax yeni GM ler arayışına çıkıştı. Bu esnada SonSahne Jason Ebri ve Leon komutasındaki ordu istanbula ulaşmıştı. Tazmania da komutan olarak bu orduya Katılmıştı...

leon takip edildiklerini anladı.tazmaniayı büyük bi niya shaman ordusu buraya kadar takip etmişlerdi.uzaktan tazmaniaya güçlü bi vuruş attılar.ebrinin büyücüleri bunu hemen engelledi.niya shaman tekrar o güçlü atışını attı tazmanianın bir anda yere yıkıldı.bunu gören son sahne hemen mistik güçlerini kullandı.ama bu sefer acele edilmesi gerekiyordu çünkü sadece 15 dk geri almıştı.leon ordusunu köşelere dağıttı.niya shaman ortaya çıktığı anda leonun emriyle ok yağmuruna tutuldular...

shamanlardan kurtulan ordu istanbula doğru yola çıktı...

istanbula varmışlardı ki hiç ummadıkları bişeyle karşılaştılar şehir yerle bir edilmiş
taş taş üstünde kalmamıştı
bu kısa sürede nasıl bunu yapabilmişlerdi.
GM lerin uzakta olmadıklarını fark ettiler yeniden bi ordu toplayıp dinlenmek için beklemeye geçtiler..
Hava kararmıştı templeden cerberusun ulumaları duyuluyordu bu hayra alamet bişey değildi
hiç ortalık bu kadar sessiz olmamıştı
karanlığın arasından bi ışık belirdi herkes bi anda ayaklandı biri onlara doğru yaklaşıyordu
bu GM lerin saldırısından kurtulmuş tek kişiydi ordunun arasına daldı artık ayakta kalıcak gücü kalmamıştı
ayakları onu taşıyamadı yere yığıldı kimse onun kim olduğu bilmiyordu.
sabah oluyordu herkes zor bir geceden sonra güneş i görmeye sevinmişti
herkes güçlerini toplamış savaşa hazırlardı ama gece gelen in hala kim oldğunu bilmiyorlardı
kimdi bu esrarengiz adam?
yavaş yavaş kendine gelen adam şöyle bir doğruldu etrafına baktı
etrafta ki meraklı gözler i gördü
aya kalktı bi kendini silkeledi
LEON ona kim oldğunu sordu
adam=benim kim oldğum önemli değil size katılmak istiyorum
LEON=neden?
adam=burda bütün ailemi kaybettim sizinle savaşmak istiyorum
LEON=Peki geç hazırlan uzun bi yola çıkıcaz
LEON=peki bi ismin yokmu?
adam=siz bana PC_kopat diyin

LEON bu adamda bi tuhaflık olduğu sezmişti iyimi kötü mü oldğunu anlıyamadı bunu zaman gösterecekti....

kendimde gireyim bari :mrgreen:

Yukarı Alt