extraloob demiş ki:
üniv 1 yıllarım yaz tatili için kız arkadaşımın yazlığına gitmişim ailesi gelince hoppp hemen bir pansiyona geçtim neyse ben pansiyona geçince istanbuldan benim kankayıda çağırdım gel dedim ortam süper cıvırlar manyak il izmir ilçe vermeyeceğim gizlilik önemlidir :P

neyse kanki geldi güzel bir odaya yerleştik gündüzleri deniz geceleri bar alemi sabahlara kadar takılıyoruz bu arada son 2 gün otele hollandalı bir aile geldi kızları 15 yaşında o da kankisi ile gelmiş 16 yaşında o kısmı da yazmayacağım belki bir başka gece :P

neyse bir gece gene bara gideceğiz yol uzak arabamız yok gece süslendik püslendik full cix haldeyiz bara gidiyoruz ulen yol yürü yürü bitmiyor aldım bir kutu bira çekiyorum gidiyorum bira bitti kanki dedi bak yol şurası mekanı biliyoruz krokiyi kafamızda çizdik bir ada düşünün biz güneydeyiz bar kuzeyde adayı dönerek geçeceğiz lakin herif dedi şuradan gidelim bir aralık yol var ama zifiri karanlık olm bırak açıktan aydınlık yoldan gidelim diyorum yok diyor buradan gidelim biramda bitmiş tüttüre tüttüre tartışıyoruz bu tospa bizi o yola soktu canım cix halimle girdim tabi abi bir ilerleriz önümüze mezarlık çıktı olm manyakmısın ben korkarım girmem diyorum gel yaa diyor o tospada asla korkmaz şu anda 2.nci lig profesyonel futbolcudur zati gel gel diyor ulen etme eyleme bak alkolluyum diyorum sana birşey olmaz ben varım gel diyor girdik mi abicim mezarlığa sağa sola bile bakamıyorum göz gözü görmüyor zati patika yoldan gidiyoruz o sıra bir ses geldi durduk tuttum bunu kolundan neydi lan o ses diyorum ya yok yürü diyor olm sesi duymadın mı diyorum duydum diyor biraz yürüdük gene ses geldi durduk ben dönceğim diyorum yok diyor o kapının sesidir demir kapıdan girdik ya çıkış kapısıda demir diye hesap ediyoruz gidersin gidemezsin derken yürümeye başladık bir ses daha bu sefer ses belli oluyodu karanlık kalın bir zincir sesi olm dedim burada köpek var bağlıdır o gel diyor manyakmısın sen fiyorum mezarlıkta geceyarısı alkolluyum bir de zincir sesi diyorum yok yol bitti gel diyor abi 50 metre daha gittik bir parıltı gördüm ama ne parıltı şimşek çaktı sanki bu arada yaklaşık 500 metre falan yürüdük sesl beraber parıldı bir vurdu şangır şundur bir köpek havlaması herif arkasını döndü kolumdan tutacaktı beni ki ben bir yapıştırmışım aynen geri 200km/h ile aman diyorum köpek havlıyor ben kaçıyorum kaçarken düşünüyorum kesin bizim kankiyi bu köpek yedi ama umurumda değil ben yapıştırmışım bir kere asla durmam neyse yola çıktım kan ter içerisinde baktım gelen giden yok etraf sessiz yoldayım başladım yürümeye 1km de öyle adayı döndüm bizim eleman oturmuş beni bekliyor abi ne yaptın sen diyor tam tutacaktım seni bir baktım 100 metre fırlamışsın ya git diyorum manyakmısın nesin gülüyoruz falan sen ne yaptın diyorum hiç durdum zinciri vardı köpeğin bana gelemedi bende yanından geçtim kapıya ulaştım diyor abi kapıya 10metre kalmış ben 1.5 km geri döndüm yaa wahhh şaka gibi sonra bara bir kapağı attım dayandım malibuya 4 tane malibu 1 bira devirdim geceye eşlik ettim.

köpek demeyin bana hiç sevmem :D
eski sayfaları karıştırırken extraloobun bu anısını yakaladım ahahah. :lol:

Brooklyn

Buralıyım
Bu topice mesaj yazıpla yazmamak arasında geldim gittim ama tutamayacam kendimi Okan abi dolamasa bari boynuma :lol: :lol:
Yarıldım yaa :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahahaa kuzum hikayeye bakın geceyarısı karanlık bir yol mezarlık ve alkol üstelik zincire bağlı hayvani bir köpek saldırısı korkmayında göreyim ihihihiii :P

aLper#24 demiş ki:
extraloob demiş ki:
zuahahahaa kuzum hikayeye bakın geceyarısı karanlık bir yol mezarlık ve alkol üstelik zincire bağlı hayvani bir köpek saldırısı korkmayında göreyim ihihihiii :P
ahahah gece yarısı ve mezarlık yazmak bile ürkütücü :twisted:
geceyarısı + köpek veya köpek + mezarlık ikilemeleri de korkunç xP

extraloob demiş ki:
beni dövseler girmezdim oraya okan abi :) sen gene iyi girmişsin hehe . de 1.5km geri dönmene yazık olmş :)

Sahipsiz köpekten, karanlıktan, yüksekten, böceklerden, kan görmekten, okyanus/denizden, küçük garip bakan kız çocuklarından korkarım. :popcorn:

NoMoreLove demiş ki:
Sahipsiz köpekten, karanlıktan, yüksekten, böceklerden, kan görmekten, okyanus/denizden, küçük garip bakan kız çocuklarından korkarım. :popcorn:
bende korkarım Bold yazdığım yerden sebebi küçük yaşta sadece kardeşimle birlikte gece halkayı izlemek -.-

Yukarı Alt