+Dejavu+

Bilgiliyim
İlk pvp video denemem arkadaşlar program kastığı için etkili pvp yapamadım videoda nasılsa aynı şekilde pvp yaptım. Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın en kısa sürede daha etkili ve daha güzel bi şekilde video çekip editleyeceğim.
ps: Müziği bilerek eğlence olsun diye koydum :headbang:
program ismi : Camtasia 7
[youtube]Y2_mG2lrRfI&feature=youtu.be&hd=1[/youtube]​

+Dejavu+

Bilgiliyim
SeljukEmpire demiş ki:
Güzel olmuş hacım videolarının devamını bekliyoruz :muck:
Teşekkür ederim kasma sorunu olmasa güzel olacakta. İlla her program kasıyor fraps istiyorum oda 8-10 GB video oluyor upload etmesi zor oluyor arkadaşlar önerin kasmayan video programı hadiyin :santa:

Müzik Secımın gercekten güzel.Sıkılmıstık Herkes in Benzer Müzikleri Kullanmasından Müzikten 10 üzerinden 9 Video Kalitesi 10 üzerinden 6 pvp 10 üzerinden 6

Sonuc Olarak Ben Evet Diyorum :twisted:

Hayta35

Bilgiliyim
güzel video olmus hacım
Ps: (Yalnız şu yorumunu beğenmedım kötü yorumlarınızı kendınize saklayın) burda herkez düşüncelerini belirtmekde özgürdür madem koyuyorsun videoyu her yorumu göze alman lazım

+Dejavu+

Bilgiliyim
Hayta35 demiş ki:
güzel video olmus hacım
Ps: (Yalnız şu yorumunu beğenmedım kötü yorumlarınızı kendınize saklayın) burda herkez düşüncelerini belirtmekde özgürdür madem koyuyorsun videoyu her yorumu göze alman lazım
Kötü derken herkez anlıyor ne demek istediğimi küfür vs azarlayıcı küçük düşürecek. :santa:

E0N

rank8
High_Blank demiş ki:
İlk pvp video denemem arkadaşlar program kastığı için etkili pvp yapamadım videoda nasılsa aynı şekilde pvp yaptım. Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın en kısa sürede daha etkili ve daha güzel bi şekilde video çekip editleyeceğim.
kasma sorunu çözülmez camtasia kullanabilmen için biraz yüksek ekran kartı kullanman gerek fraps kullanmanı tavsiye ederim

+Dejavu+

Bilgiliyim
E0N demiş ki:
High_Blank demiş ki:
kasma sorunu çözülmez camtasia kullanabilmen için biraz yüksek ekran kartı kullanman gerek fraps kullanmanı tavsiye ederim
Fraps çok yüksek GB karşılığında kayıt ediyor :think: ekran kartım ASUS DDR3 512MB

Sony vegas video çekme programı değildir.Video kesme programıdır.Yani görseller,efektler vs.Ekran kartın iyi ise camtasia vazgeçilmezin olsun yoksa frapsa devam 8)
ps:Video üzerinde senin ve benim çok öğrenmemiz gereken şeyler var hacım makara:

Yukarı Alt