Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Biliyorum kardeşim,onu geçen sene çok dinliyordum hala var bilgisayarda lol'e girerken dinliyorum ara sıra.
İzmirliyim ama sırf parçası iyi diye dinliyorum İzmir'in en iyilerinden bazılarını ezdiği halde. :beer:

Norm bi yana o zaten bi efsane benim için ona laf yok ama anıl,grogi için geçerli :D
Beyaz diş'te feci şeyler yaptı anıl,grogiye ya :D

Takımı
Besiktas
Yorumlarınızın çok boş olduğunu fakat şarkının güzel olduğunu düşünmekteyim

Naparsın cenkay ? Güleyim mi ağlayım mı kuzenim penta ceker tüm forum dalga geçer sırf bi takım arkadaşı tanımadığı bir takım arkadaşı yüzünden buraya gelirim yazdıklarımıza boş denir. Abi anlamıyorum ya harbiden zevk moral kalmadı forumda.

Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Naparsın cenkay ? Güleyim mi ağlayım mı kuzenim penta ceker tüm forum dalga geçer sırf bi takım arkadaşı tanımadığı bir takım arkadaşı yüzünden buraya gelirim yazdıklarımıza boş denir. Abi anlamıyorum ya harbiden zevk moral kalmadı forumda.
Kanka eskiden bu kadar bitme yoktu. makara:

Edit : Bazen "He" deyip geçmek en hayırlısıdır. Bazı insanlar başkalarını küçük düşürmekten zevk alıyor işte ne yaparsın. :oldie:

Demin incide yapılan anket: türkçe rapin en sağlam dissçisi

mode xl:+++
ais ezhel:+
sansar salvo:+++++++(7)
norm ender:++++++++++(10)
moody:+
hayki:+
fuat ergin:++
red:+
pit10:+
hidra:++++++++(8)
sagopa kajmer:++
enes alper:+
canka:+

oylama böyle

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Beyaz Diş için düşüncem; ucuz basit sözler sert bi beatle söylenmiş bizim agresif liseli gençlerimizde bunu çok beğenmiş :)

Bahsettiği meseleler çok ucuz ve komik :D Boingin pervanesi feysten sana yazanlar falan laf atıyor ama bitirici değil yani güçlü değil :) Neden değil? Çünkü diss atmak olsun diye yazılmış sözler prim yapmak adını duyurmak amaçlı ve kısıtsız oradan buradan laf uyduruyor :D

Ciddi olmayan disslere güler geçerim ben. Ciddi atışmalar sago kolo ceza fuat sansar ayben arasında olanlardı diss atmış olmak için değil gerçekten kavga olduğu için yazılan sözlerdi bu yüzden de gerçektiler.

Sago dava açıyor, Paranıda verdim diyor sansar, paran varsa gofret al diyor sago satılık değilim diyor bunlar gerçekleri disslerde yazdıkları için bence en iyileri..
Ayben için adın kibirle eş değer diyor ben olsam adımı değiştiririm o derece sert bi söz ama hidra ne diyor? Kuveyt prensi akeri ücret senin albümünden pahalı bim reyon fiyatları vıdı vıdı Allah başka dert vermesin der kapatırım o Diss'i :D Daha adamlar birbirini görmemiş tanımamış diss yazıyorlar :D

Ün peşinde koşmak için yapılan diss mi yoksa ünvanını korumak için yapılan diss mi sorarım size?

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Beyaz Diş için düşüncem; ucuz basit sözler sert bi beatle söylenmiş bizim agresif liseli gençlerimizde bunu çok beğenmiş :)

Bahsettiği meseleler çok ucuz ve komik :D Boingin pervanesi feysten sana yazanlar falan laf atıyor ama bitirici değil yani güçlü değil :) Neden değil? Çünkü diss atmak olsun diye yazılmış sözler prim yapmak adını duyurmak amaçlı ve kısıtsız oradan buradan laf uyduruyor :D

Ciddi olmayan disslere güler geçerim ben. Ciddi atışmalar sago kolo ceza fuat sansar ayben arasında olanlardı diss atmış olmak için değil gerçekten kavga olduğu için yazılan sözlerdi bu yüzden de gerçektiler.

Sago dava açıyor, Paranıda verdim diyor sansar, paran varsa gofret al diyor sago satılık değilim diyor bunlar gerçekleri disslerde yazdıkları için bence en iyileri..
Ayben için adın kibirle eş değer diyor ben olsam adımı değiştiririm o derece sert bi söz ama hidra ne diyor? Kuveyt prensi akeri ücret senin albümünden pahalı bim reyon fiyatları vıdı vıdı Allah başka dert vermesin der kapatırım o Diss'i :D Daha adamlar birbirini görmemiş tanımamış diss yazıyorlar :D

Ün peşinde koşmak için yapılan diss mi yoksa ünvanını korumak için yapılan diss mi sorarım size?

Kanki bende o sert beat'e hastayım ya açıkçası tam manasıyla anlattın harbiden herşeyi helalin var :kalp:
Ün peşinde koşmak için ve tanınmak için yazılan diss. biggrint1

Takımı
Besiktas
Florensia zaten yorumlarından nasıl bir şey olduğu belli oluyor Alpha desen abi kafalarında devam ediyor ben niye konuşuyorum bide bana bitme demiş feeder falan yazılmış anlayamadım fourumun dingoları :)

ps:hadi banlattır beni :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt