1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Hido Colangelo'ya ateş püskürdü


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Hido Colangelo'ya ateş püskürdü
  Chris Bosh'a yönelik suçlamalarda bulunan Toronto Raptors Genel Menajeri Bryan Colangelo'ya yanıt veren Hidayet, "insanlar Toronto yönetiminde bir sorun olduğunu anlamalı. Çünkü kimse artık bu takımda oynamak istemiyor" ifadelerini kullandı.

  [​IMG]

  Milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, eski takımı Toronto Raptors'ın genel menajeri Bryan Colangelo'ya yönelik sert eleştiriler getirdi.
  Colengelo'nun Miami Heat'in yolunu tutan Chris Bosh'a yönelik suçlamalarına yanıt veren Hidayet; "insanlar Toronto yönetiminde bir sorun olduğunu anlamalı. Çünkü kimse artık bu takımda oynamak istemiyor" ifadelerini kullandı.
  Hidayet Türkoğlu, Orlando Magic'te gösterdiği başarılı performansın ardından yüklü bir kontrat karşılığında Toronto Raptors'ın yolunu tutmuştu. Ancak milli basketbolcunun Toronto macerası tam bir kabusa dönüştü. Yönetim, antrenör ve taraftarla karşı karşıya gelen Hidayet yeni sezon öncesi takas ile Phoenix Suns'ın yolunu tuttu. Fakat Hidayet'in hala Toronto Genel Menajeri Bryan Colangelo hakkında söyleyecekleri var.
  Colangelo geçtiğimiz günlerde Miami Heat'in yolunu tutan Chris Bosh'a takımdan ayrılmasının üzerinden 1 ay geçtikten sonra suçlamalarda bulunmuştu.
  Raptors genel menajerine göre Bosh, sezonun son bölümünde oynaması için doktorları yeşil ışık yakmasına karşın, sakatlığının geçmediğini gerekçe göstererek kenarda oturmayı tercih etmiş; bu da Raptors'ın play-offa kalamamasını beraberinde getirmişti.
  Suçlamaları sert bir dille yalanlayan Bosh'a eski takım arkadaşı Hidayet'ten destek geldi. Milli basketbolcui "insanlar Toronto yönetiminde bir sorun olduğunu anlamalı. Çünkü kimse artık bu takımda oynamak istemiyor. Colangelo'nun oyuncuların arkasından konuşması çok yanlış. Chris'in kasıtlı olarak oynamadığını düşünüyorsa, takımdan ayrıldıktan 1 ay sonra basına konuşacağına; bunu sezon içinde kendisine söylemeliydi" diye konuştu.​