Takımı
Fenerbahce
Beyler Sroda çarları açıyorum bota bırakıyorum. Hide client yapıyorum çarları. 10 bilemedin 15 dk sonra D3D9 hatası veriyor. DirectX güncel sürümü yüklü. Ekran kartı güncel. Var mıdır bi çözümü. Googleye baktım 571 mblık birşey yükle diyor yükledim hala aynı sin:

Takımı
Besiktas
sunu anladim ki sen cok buyuk bir gunah islemissin birader. sorunlar senden ayrilmiyor :D

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
sunu anladim ki sen cok buyuk bir gunah islemissin birader. sorunlar senden ayrilmiyor :D
hacım yok yaa :) eski pcde de oluyordu aynısı :)

Hacım bunun aynısını bende yaşıyordum. Tahmin ediyorum ki o girdiğin oyunda online, bunun sebebi girdiğin oyunun srodaki internet bağlantısını koparması(DC olması). DC olduktan sonra diğer oyunda olduğun için sro yeni client başlatamıyor, başlatamamasanın sebebini bilmiyorum ama srodan başka oyun açıksa arka planda client başlatmıyor oyun :headbang:

PS; Uykuluyum umarım anlatabilmişimdir, anlatamamışsam yarın yardımcı olurum :santa:

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Pikachu rumuzlu uyeden alinti yapildi
Pikachu demiş ki:
Hacım bunun aynısını bende yaşıyordum. Tahmin ediyorum ki o girdiğin oyunda online, bunun sebebi girdiğin oyunun srodaki internet bağlantısını koparması(DC olması). DC olduktan sonra diğer oyunda olduğun için sro yeni client başlatamıyor, başlatamamasanın sebebini bilmiyorum ama srodan başka oyun açıksa arka planda client başlatmıyor oyun :headbang:

PS; Uykuluyum umarım anlatabilmişimdir, anlatamamışsam yarın yardımcı olurum :santa:
hacım aynı hatayı sende yaşamışsın belli. Dediklerinin hepsi tutuyor. Clienti kendi otomatik başlatmıyor. Oyun online değil ama internetle bağlantısı olabilir. Çözümü var mı peki ?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj zukobaba rumuzlu uyeden alinti yapildi
zukobaba demiş ki:
Bu mesaj Pikachu rumuzlu uyeden alinti yapildi
Pikachu demiş ki:

hacım aynı hatayı sende yaşamışsın belli. Dediklerinin hepsi tutuyor. Clienti kendi otomatik başlatmıyor. Oyun online değil ama internetle bağlantısı olabilir. Çözümü var mı peki ?
internet alakası yok, tek sorun ekran kartından muhtemelen bendede aynısı oluyor başka oyundayken çar dc yerse eğer tekrar giremiyor d3d9 hatası veriyor.

Takımı
Fenerbahce
Hacım ekran kartında sorun oldugunu sanmıyorum alalı 1 hafta oldu driverları hepsi yüklü

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Konularını heycanla takip ediyorum bakıyım ilerki bölümlerde ne olacak :confused1:
sadnessla1
problemler peşimi bırakmıyor :) ya normal çalısıyor ama oyunda girdikten 10 dk sonra bu hatayı alıyorum.

Yukarı Alt