tebrikler bi glaive kullanıcısı olarak bnde almak istiyrm :) silahın görünüşünü beyenmedim pek bn :)

Hayırlı olsun hacım :D
çok sevindim,global attığını görünce ahan da hemen konuyu açsın yorumlayalım dedim :P

tekrar tekrar hayırlı olsun :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

HI GAIA FIRST EGYPT GLAVIE ON MY HAND

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

SILKROAD ONLINE ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN DRESS'LERİ tıklayıp görebilirsiniz 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Silahın stat'ları deli yüksek A grade Egytp Mısır Glavie harbiden çok güçlü ve şunları belirteyeyim silah harbiden çok büyük ve harbiden çok karizmatik 10dg glavie muhteşemdi 11dg glavie iğrençti lakin A grade Egypt Glavie bir muhteşem hele ki o parlaması acayip birşey SUN gibi parlıyor of offffffffffffff heyecanlıyım halen geçen hafta salı günü talisman olayına başladım tam 8 günde topladım bitti (hepsini tek tek satın aldım korkunç paralar harcadım 2.5b ye de kendi nova+9 glavie)

en büyük özelliği silah muhteşem büyük ve deli acayip parlıyor direk +10 yapıyorum ve 12dg gelene kadar başka silahta gözüm yok 8)

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Npc 4.3m e alıyormuş abi iyi para :lol:
tekrardan hayırlı olsun (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Addicted demiş ki:
para var huzur var :P

8 tane karta ne para verdim varya sereness serverda yok düşse anında haberim oluyor adamlar zati sevmiyorlar beni inadına satmıyorlar 2.5b 3b veriyorum satmıyorlar sağolsun bir kardeşim yardım etti de 2.5b cash verdim ona gitti aldı geldi 8)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
O değilde ne çabuk tamamladın yahu :lol: Millete burda hem anlatarak hemde kendi yaparak adam aldı eline canlı bombasını Gzzzz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
O değilde ne çabuk tamamladın yahu :lol: Millete burda hem anlatarak hemde kendi yaparak adam aldı eline canlı bombasını Gzzzz

bro geçen salıya kadar hep fw gittik qrafy ile hiç düşmedi çıldırdım geçen salı dedim ki alayını satın alacağım 7/24 nolife oyuna girdim paso global attım aradım taradım herkesle kanka oldum ve çarşamba günü 8 tanesini de almış olarak yani 8 günde 8 talisman ile olayı bitirdim 8)

Lemus demiş ki:
Uğraştıysa alır zaten :P
--Hayırlı Olsun +13 Görelim o Glavie yi
aynen öyle oyuna gir ve oyna gerisi geliyor.

zamanında dedik mısır item'lar geliyor herşeyinizi satın dedik ben bile silahımı satışa çıkarttım 4.2b verdiler 5b istedim direttim satmadım geçen gün 2.5b sattım çarşı ucuzladı bu mısır furyasından dolayı novalar 200m den gidiyor yeni trend talisman babası da sereness tears 2.5b'den aldım 1.7b verdi en yakın zengin kişi :P [horny21

Yukarı Alt