Arkadaşlar, STR charım var ve bir tane de INT charım olmasını istiyordum ve yeni bir char açtım. Açtığım char full INT spear ve yapılanması aynen şöyle: Heuksal-fire-lightning. Heuksal kasarak HP arttırıcıdan faydalanıyorum, fire ile Çin charların en güçlü el yakmasını kullanıyorum ve heuksalda fiziksel atak yapan skillerimin phy. damagelerini arttırıyorum, lightning kasarak ise mag. damage arrtıcıları ve hızlı koşmayı kullanıyorum. Böyle yapılandırma yaptığımı duyan arkadaşlarım, cold kasmadım diye bu charın bir işe yaramayacağını söylüyorlar, ama bana çok saçma geliyor sadece bir snow shield için cold kasmak ve fire ya da lightningin birinden vazgeçmek. Şimdi asıl soruma geliyorum... Çin nuker kasan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Bu char gerçekten bir işe yaramaz mı ve bana ne önerirsiniz?.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

A

Anonymous

Guest
arkadaşlarının bildikleri doğrudur coldsuz nuke düşünülemez o kadar manayı snow shieldle kullanmak büyük avantaj hiç bir char snow shieldi nuker kadar performanslı kullanamaz nuker için snow shield tam bir kaledir

CappaBaron demiş ki:
arkadaşlarının bildikleri doğrudur coldsuz nuke düşünülemez o kadar manayı snow shieldle kullanmak büyük avantaj hiç bir char snow shieldi nuker kadar performanslı kullanamaz nuker için snow shield tam bir kaledir
Peki ne önerirsin? Cold-fire mi, cold-lightning mi?

cold-fire pvp yönelik charlar için kullanılır genelde, ama lightning-cold gitmeni öneririm. lightningdeki bufflar mag. veriyorlar çünkü. :dance:

Sarsi demiş ki:
cold-fire pvp yönelik charlar için kullanılır genelde, ama lightning-cold gitmeni öneririm. lightningdeki bufflar mag. veriyorlar çünkü. :dance:
Ben de %70 cold-ligtning, %30 cold-fire düşünüyordum. Bence de doğru olan senin önerdiğin. Fire el yakma hepsinden güçlü, ama lightingin mag. damage arttırıcılarından vazgeçmek olmaz :lol: Teşekkürler kardeşim...

pvpde light mag atack buffları hiç bir işine yaramicak malesef
o yüzden 8/1 hybird fire-cold-heuksal önerebilirim bana göre int char kasılacaksa pure int olmamalı ne kadar sağlam olursa olsun pure int karakter snow bitine kadar kral sonrası sadece tek bir skile bakıyor

SirGLooMy demiş ki:
o yüzden 8/1 hybird fire-cold-heuksal önerebilirim bana göre int char kasılacaksa pure int olmamalı ne kadar sağlam olursa olsun pure int karakter snow bitine kadar kral sonrası sadece tek bir skile bakıyor
Bana hybrid fikri her zaman saçma gelmiştir zaten. Bir char ya full STR olmalıdır ya da full INT. Ben de full INT spear kasıyorum ve son kararım heuksal-cold-lightning kasmak :lol:

SirGLooMy demiş ki:
yaramazmı :D light nuke atak ve adam gibi silah ile 2-3 vuruşa bile gelmez karşıdaki :) oynadınızmı daha once :)

S4YKLO demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
yaramazmı :D light nuke atak ve adam gibi silah ile 2-3 vuruşa bile gelmez karşıdaki :) oynadınızmı daha once :)
STR char fire olamadan, INT char ise lightning olmadan bir işe yaramaz bence :nod:

Arkadaşlar, yardımlarınız için teşekkür ediyorum, ama ben cold kasmaktan yine vazgeçtim :) YouTube'ta bir video izledim ve fire-lighting nuker de olabileceğini gördüm :) Adam full INT bow ve yapılandırması aynen şöyle; pacheon 110 - fire 110 - lightning 110 :) Adam Demon'a 510 K vuruyor :) Videosunun linkini de sizler için paylaşıyorum. Videoyu izledikten sonra görüşlerinizi buraya paylaşırsanız sevinirim :) (http://www.youtube.com/user/tikmis52#p/u/32/Q7LA7XxcIcQ)

Yukarı Alt