arkadaşlar merhaba ben yeni glavie kasmaya karar verdim pre cekicem falan ama kararsız kaldım cold light force arasında

garment giyip cold acıp garmentten gelen phy acıgını kapatmak

light acıp fire imbuesiyle beraber damage makinası olmak

cold acıp kasarken degilde pvpde adama atacagm debufflar

bunlar arasında kaldım lütfen bana yardım edin 20 level oldm 5 k sp var harcamadm hiç daha
:olucem:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Fire - Heuksal - Force - pvp içinde tak armor seti phy attack olanlara karşı bitir işi

Bu mesaj Toxic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Toxic demiş ki:
Fire - Heuksal - Force - pvp içinde tak armor seti phy attack olanlara karşı bitir işi
cok phya yönelik olmuyormu

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Fire'da phy dmg arttıran buffun var firedan başkası gitmez str chara . :uyku:

Genelde pvp yapacağın charlar STR olacaktır. Bu yüzden garment pvp yapacaksan. Hele ki Avrupa charlarını yatırmak için kesinlikle armor giymen gerekir. Skillere bir bakar mısın? Cold'un sana sağladığı phy 400-500def (pasif ve aktif skilli ile). Onun dışında snow shield serisinin en fazle %25lik olanını kullanabilirsin yoksa mp kaybından dolayı vuruş yapamazsın. Lightining skillerine bakalım. Sana hız sağlar, parry rate sağlar, ve güzel bir oranda magical atk. verir. Eğer bir warrior yatırmak istiyorsan bu etkili olabilir. Fire Wall skillini açıp sabaha kadar devam edersin eğer sağlam item setin varsa. Eğer çin charlarını yatırmaksa amacın, kesinlikle force aç derim. Karşı tarafın defansını ve atağını azaltıp, üstün bir güç sağlarsın.

Yukarı Alt