Arkadaşlar Hesap alıorsanız 1 tane hesap alın 100 tane alıp dağıtmayın adamlar acc hep alınmasın die 6 ya koymuşlar siz bir girionuz 6 tıda 100 da acc alıorsunuz..
Sonra forumda herkes acc pls acc lütfen fzla acc warmı konular vb. oluor hem kirlilik hemde oyunun içine ediorlar....

evet arkadaşlar zenci dostum haklıı :mrgreen: :mrgreen: bide bi topic gördüm acc isteyen bana sölesin kardeş bırakta kendileri alsın iyilk niyetin ama bizde oyunu oynayamıoz böle yaparsanızz

Tmm Arkedeş sinirlenme napalım Görgüsüzler Muahha :lolmuch: Ben 1 dene aldm 37 oldm Lag olmasa belki 45 dim ama neyse.. neden oluo lag bilemicem :lolmuch:

Bywarlord demiş ki:
Arkadaşlar Hesap alıorsanız 1 tane hesap alın 100 tane alıp dağıtmayın adamlar acc hep alınmasın die 6 ya koymuşlar siz bir girionuz 6 tıda 100 da acc alıorsunuz..
Sonra forumda herkes acc pls acc lütfen fzla acc warmı konular vb. oluor hem kirlilik hemde oyunun içine ediorlar....
%100 katılıom sana bro

xglspyxgl demiş ki:
Tmm Arkedeş sinirlenme napalım Görgüsüzler Muahha :lolmuch: Ben 1 dene aldm 37 oldm Lag olmasa belki 45 dim ama neyse.. neden oluo lag bilemicem :lolmuch:
İşde Lagın da sebebi onlar. Bende tek acc. aldım 37'yim. Daha olucam :lol: ...

Moderatörler Lütfen Acc. Hakkındaki bütün konuları silin. Yoksa imza toplattırıp birşeyler yaparız. Cool

:lol: benim de sadece bir tane var onuda 30 dkkada 12 yapabildim fkt bu 30 dk oyundaki sadece sürem değil oyundaki sürem 10 dkkadir 5 dkkada bir dc oluorum 10 dkkada oyuna giriorum Neutral Neutral

Yukarı Alt