google'da twitter hesabını aratınca ilk bu çıkıyor.Sanırım orjinal hesabı :D

Chip Online Selçuk İslamoğlu
Bunca penguenin arkasında kesin Linux lobisi var... :mrgreen:
- Resim Silinmiş.

Google ve Apple kod isimli dış mihraklar Android ve iOS adlı gizli silahlarıyla Türkiye'nin ekonomisine zarar veriyor. 1 numara hep Nicholas Tesla denen örgüt lideriydi zaten.

Bunlar hep başa bela Twitter yüzünden. Elinde bilgisayar derken, masaüstü olsun, evinde olsun kastettiydik. Herşeyi dokunmatik casus cihazlarıyla yapan teröriklerle, anarşikler, "vatandaşlarımızın" takipleşme hakkına engel oluyor, trend kasma hakkını ve özgürlüğünü gasp ediyorlar.

Facebook'un duvarları yerine dışarıdaki duvarlara yazılanlar, Facebook'un milli gelirden alacağı payı düşürdü, ekonomisi batıyor. Facebook batarken biz de batmış sayılıyoruz. Bunlar hep Twitter zihniyeti! Bizim en çok kullandığımız SMS denen şey ne güne duruyor? Daha yeni alıştıydık buna, nereden çıkıyor bu Twitter'lar, What's up'lar, Zello'lar...

Bir de penguen miymiş neymiş aldı başını gidiyor. Bunlar hep Linux lobisi... Sen otursana "pencerende". O kadar da teknoloji var, aç televizyonunu penguen izle, Smart TV'den yanan şömine falan. Madem ağaç seviyorsun, içinde ağaç mağaç olan ekran koruyucusu koy...

Biz Farmville'de milyarlarca ağaç diktik, ayrıca Farmville'den "Arkadaşına gönder" tuşuyla çok buğday da gönderiyoruz. Aslında Farmville hep bu yeni neslin işi, biz SimCity oynayarak büyüdük, bir ara Counter-Strike vardı sis atardık. Bina dikmeyi biliriz biz SimCity'de yoksa park felan hikaye, bir de "sis atmayı". Biz yapamadık GTA bu gençliği kindar yaptı...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Orası önceden ermeni mezarlığıydı bu doğru.Ermeniler'in belli bi bölümü her mezarlık olayında aynı şeyleri söylüyorlar.Eceli ile ölen ermeni değildir gibi anlayış çıkacak sonunda :D

Bu mesaj Xperyon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Xperyon demiş ki:
Sesli güldüm yahu hadi gidelim geziparkı oynayalım :P

Bu şerefsiz bunları söylerken etraftakiler mal gibi niye bakıyor anlam veremiyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Bu şerefsiz bunları söylerken etraftakiler mal gibi niye bakıyor anlam veremiyorum
Eğer sözlü müdahele,sataşma olur ve olay büyürse gene bizim için kötü olacaktır sonuç.Gerginliği önlemek açısından oradaki birçok şeye göz yumuluyor şuanda. sadbuttrue

Bu mesaj Zippy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Zippy demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Eğer sözlü müdahele,sataşma olur ve olay büyürse gene bizim için kötü olacaktır sonuç.Gerginliği önlemek açısından oradaki birçok şeye göz yumuluyor şuanda. sadbuttrue
Eşlik niye ediyorlar o zaman azımı bozduracak gerizekalı herifler

Lemonade demiş ki:
Eşlik niye ediyorlar o zaman azımı bozduracak gerizekalı herifler ya
Demekki bu olayı kabul edenlerimizde varmış.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bugün bi pankartta gördüm;

En gereksiz bağış, Eğemen bağış. yazıyordu çok güldüm makara:

Yukarı Alt