Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadslar zırtpırt salak salak ssler koyup durmyaın aptal aptal yorumlarda yapmayın hep yatırdıgınız deil birazda yattıgnız fotoları koyun. Yatırıyosunuz hemen basıyosunuz ss yi
işte kral işte darkborn die o batunun (BigBoss) ssleini kim koydurysa benim _ACID olan charımla (int) yatırdıgım ssleride koyarsa iyi olur. Kral bizi falan die sahte kabadayılık yapmayın gercek belli HYSTERİA ortada bişi solemek istemiyorum ama bizi assagılamaktan vazgecin. Bakın bunu hep soluyoruz yine soluyorum war yapalım ozaman ssleri buraya koyalım. Herkez bilsin gorsun ama kesin bi bahane bulursunuz yine suan serverda en guclu brotherstı artık ole deil gucumuz ona cok yakın zaten yakın bi zamanda war yapıcaz kendileriyle ozaman herkez gercegi gorur t. ederim (HYSTERİA masterı ASIT ve _ACID)

Yıkıcaz insallah ama birz zaman tatilde olan arkadsalrıız var. Razz ayıpsın sercan cagırmammı:D

muratko193

Öğretiyorum
Beyler artık Şu Brothers ın Sesini Kesin Butun Turkler Guveniyoruz Size AY_YILDIZ Guildi Olarak Başarılar Dileriz..

biz herzaman bu 2 guild arasindaki kufurlesmeler birbirlerine hakaretler yuzunden konustuk. hatta bir deneme moderator gorevinden alindi. hercules bolumundede bnm yeter artik kesin su kufurlu kavgalari die actigim topicler war ama siz hala burdada kıskırtmalara dewam ediyosunuz yok sawasda yencez yok gorucekler km guclu ffln bole seyleri duyunca adamlarda alismislar gunlerdir kufurlu yazmaya onlardan bi cwp sizden bi cwp gene sawas alanina cewiriyosunuz buralari ama artik bole seyler biraz zor yaparsiniz herkezin gozu sizin ustunuzde en kucuk kufurlesmede hemen moderator we g.moderatorlere bildiriyorum yani artik yazdiklariniza, gonderdiginiz ss lerdeki yazilara dikkat etseniz iyi olur

acid 1. si adamlara sende suanda hakaret ediyosun ''Arkadslar zırtpırt salak salak ssler koyup durmyaın aptal aptal yorumlarda yapmayın hep yatırdıgınız deil birazda yattıgnız fotoları koyun'' kelimeleriyle

2. si bu tur aciklamalari bide senin yapmana gerek yok
3. su burasi screen shot & video bolumu HYSTERIA VS DARKBORN KUFURLESME ALANI degil

bidaha yerli yersiz topicler we icinde en ufak kufur we hakaret iceren kelimeler gormek istemedigimi daha once soledim smdi tekrar soluyorum we bu gercektn son uyarim.

ayrica kilitliyorum bunlari yazmanin yeri deil we bole seyler yazip ortaligi kızıstırmanın anlami yok

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt