Uzun sure siteden ayriydim bugun oyle islerden az bir siyrilik yolum disteye dustu birde girdim ki tamamen degismis :D aslinda icerisindeki insanlar hala sicakkanli hala sevimli hala sempatik ama forumu biraz garipsedim buyudukce sanki daha cok icinde kaybolmusuz gibi eskiden konulara ulasmanin daha basit oldugunu dusunuyorum ama simdi bir konu icine girmeye korkuyorum :D okan keske biraz daha sadelestirebilseydin formu yani cok konu olunca aradigin seye ulasmak sanki daha zorlasiyormus gibi tabi bu sadece kisisel bir gorusten ibaret gene formun ozlemi icerisine oldugumsa asikardir :D su islerden guclerden kurtulsam bir kendimi kopartip atsam foruma bi dalacak bir daha cikmayacagim :D ben biraktigim zaman kucuk olsamasada konular daha azdi simdi buyudu ve gozum korkmaya basladi neyi nereye yazacagimi dahi dusunemedim direkt buraya daldim gerekli mod arkadaslarin konuyu duzgun yere tasiyacagina inaniyor kusurum icin affinizi rica ediyorum
herkezi cok ozledim buradaki sohbeti buradaki olan dostlugu burada gordugum ilgiyi buraya gosterdigim ilgiyi

Her zaman burada olmasada nickimiz gonlumuzde bi nevi extraloobun sitesi yer kaplamistir

Herkeze iyi forumlar

Hoş geldin kardeşim forumun eski üyelerinden biri olduğum için senin gibi bende bazen nerden nereye diyorum ama Silkroad büyüyor insanlar büyüyor istekler artıyor bunlara cevap vermek içinde sitede çok konular açılıyor sabitleniyor, aradığın şeyi zor buluyorsun ama kesinlikle buluyorsun artık. :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy kuzum tüylerim diken diken oldu ilk günlerimiz aklıma geldi 200-300 kişi mevcut ile takılırdık şimdi 2 milyon mesaja 3 gün kaldı bro normaldir aklına gelebilecek her topic burada proje olarak açıldı yapıldı o da yetmedi http://www.extraloob.com/v6 var ki akıllara zarar bende sade olmasını isterdim ama gel gör ki o kadar çok istek ve talep bizi buralara kadar sürükledi hareketliliği görüyorsun işte hacım neydik ne olduk :muck: :kalp:

Ooo ooo.Aman inanamiyorum. 2 seneden sonra. :p

Bilgi iletisim dehamiz gelmis. :wink1:

Hosgelmissin abi. 8)

İrfan Abi diye hatırlıyorum ismini.Doğru hatırlıyorumdur umarım 8)

Sanal alemin bilgi-işlem dehasısın gerçekten Abi. Umarım ki siteye daha çok girersin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Barney Stinson demiş ki:
İrfan Abi diye hatırlıyorum ismini.Doğru hatırlıyorumdur umarım 8)

Sanal alemin bilgi-işlem dehasısın gerçekten Abi. Umarım ki siteye daha çok girersin

yup İrfan :muck:

Yukarı Alt