Pennywise demiş ki:
ben en son 6. sınıfta teşekkür almıştım,ondan sonraki seneler zar zor sınıfı geçebilmiştim bitek :D
harbimisin 8O :o ben güya hep takdir aldım liseye geldim bi baktım sınıfı geçmek için bi tarafımı yırtar hale gelmişim napalım bizim okuldan 3anadolu lisesi çıkmıştı gerisi meslek düz ^^ :mrgreen:

RoyalFlush

Bilgiliyim
ganigani demiş ki:
Hey gidi günler hey.İlk okulda taktirsiz geçtiğimi hatırlamıyorum.Çok kolaydı ilk okul lisede anamız ağlıyo valla.
10dan 11 e teşekkür 4.20 :wink1:

hele bir üniversiteye gel o zaman ağlamayı göreceksin.(hele sayısallı bir bölümde okuyorsan) :mrgreen:

tebrik ederim takıntısız ve takdirle teşekkürle geçen arkadaşları...

ha buarada şu takdir teşekkürün işlevi duvara yada vitrine asılma dışında nedir hala anlamış değilim,sonuçta öss den sonra okul ortalamanıza bakılarak ek puan alıyorsunuz :D

Pennywise demiş ki:
ha buarada şu takdir teşekkürün işlevi duvara yada vitrine asılma dışında nedir hala anlamış değilim,sonuçta öss den sonra okul ortalamanıza bakılarak ek puan alıyorsunuz :D
duvara asmayada degmez bence ben her yıl 2 sinden en az birini aldım oğrenim hayatım boyunca bişi degişmedi ^^ genelde sobada yaktım ehehehehe

Pennywise demiş ki:

Aile Dır Dırında Kurtarıyor..
Bak Elin Çocukları Alıyor Sen neden Alamıyosun Gibisinden.. :mrgreen:

Takımı
Besiktas
7 <> 8.Sınıf Düz Geçtim Ama Mat 3 0lsaydı Kapmıstım Tesekkürü ^^

2.Dönem 2 Tane Zayıf Geldı Ama YılSonu İle 1Tane Zayıf Geldi.Yani Ortalama İle Gectim :oops:

Yukarı Alt