thefearless demiş ki:
ganigani demiş ki:
girelim bu çinlilerin oyunun forumuna sövüştürelim.kesinbize özel yapıyorlar.gidip sövelim gelen varmı Question Question tehdit edelim :lolmuch:
Sende bayağı bi agresifleştin.Yakında olsalar öldürürsün bile adamları :lolmuch:
extraokk çıldırdım ya.giriyom donuyo bekliyom dc olmuşum sonra tekrar giriyom ölmüşüm.hatta bazılarını gördüm adamoyuna giriyo önümde çıkıyo sonra yere yapışıyo ölyüyo yani.off off.ÇİN MALIna hayır

valla sabah bene 12 ye kadar falan oynadim hic dc vermedi ama 13:30 dan sonra falan girmedim hic giriyom dc girim dc başlarim yaww en iyisi normal serverrrrrrrrr zaten suanda almiyo server kalabalik olmuş direk C9 hatasi veriyooo headbang2ft9

cartlak demiş ki:
valla sabah bene 12 ye kadar falan oynadim hic dc vermedi ama 13:30 dan sonra falan girmedim hic giriyom dc girim dc başlarim yaww en iyisi normal serverrrrrrrrr zaten suanda almiyo server kalabalik olmuş direk C9 hatasi veriyooo headbang2ft9
bilader sende şu resimlerinle bizi tahrikmi etmek istiyosun :mrgreen:

Beyler ttnetle alakası yok normal silkroad oynayın bakalım lag varmı bukadar veya oyun atıcakmı alakası yok ttnet tamm ttnetde dandik ama bu olayla alaksı yok bu tamamen serwerın dandik olmasından kaynaklanıyo

RoyalFlush

Bilgiliyim
sitede beleş bot olması + pazar günü olması + oyuncuların saat 11-12 gibi kalkıp oyuna hücum etmesi

+++++++ türk telekom

yeterlimi lag ve dc sorunu için?

bendede var dc problemi şuan için 1 saatten fazladır yok ancak lag kafayı yedirtecek

oda olabilr vallayani ttnetle alakası yok tamamen bunların dandiklii bizim türkler private serwer satın alırsa güzel olur yada başka private serwerlar açılırsa :lol:

valla bizim birisi var böle oyun serwerı alır ben ona sölicem 15 bin dolara satıyomuş galiba silkroad serwer o alsa yada bir türk alsa biz derdimizi daha ii anlatırız onlarla irtibata geçmesi kolay olur ah ah nerde bizde öle şans knıgtda da böle private werver açılmıştı onlarınki süperdi lag falan yoktu hiç

numberone17 demiş ki:
valla bizim birisi var böle oyun serwerı alır ben ona sölicem 15 bin dolara satıyomuş galiba silkroad serwer o alsa yada bir türk alsa biz derdimizi daha ii anlatırız onlarla irtibata geçmesi kolay olur ah ah nerde bizde öle şans knıgtda da böle private werver açılmıştı onlarınki süperdi lag falan yoktu hiç
15.000$ vericek ölemi.sölesene banada bi pre. alsın 15.000$ ın yanında devede kulak kalır.. extraokk headbang2ft9

herkeste öle bendede ole ancak saat 10 11den sonr doru duzgun kasılıyo ogle vakitleri dcden kasılmıyo 2 adim atıyom dc

Acaip lag sadece 2 kez oyundan dc yemeden çıkabildim Sad Sad Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bende akşam 9 dan sonra ne dc ne lag var,o nedenle o saatlerde giriyorum genelde

Yukarı Alt