bannedddd

Buralıyım
OneEyedJack demiş ki:
Ne post kasması siz neyden bahsettiğinizi farkında mısınız acaba önemli bir konu bu up yazıcağına cihanın yazdığı konuyu tekrar yazarım daha iyi.
Farkındayım canım. ^^
Up yaz demiyoruz ama kendi yorumunu da kat yani. o_O

KolerA demiş ki:
Peki O Zmn NWO Guildi VE Unionu Gerginliğe Gerek Yok Size Resmen UNİON WAR Teklif Ediyorum..Sonucunda Kİm Güçlü Kim DİİL Görebilriz... ?!!!!!!!
Tüm Union Olarak EWT Yada Hayır Diye Cevap Bekliyoruz :?!!!

KolerA demiş ki:
KolerA demiş ki:
Peki O Zmn NWO Guildi VE Unionu Gerginliğe Gerek Yok Size Resmen UNİON WAR Teklif Ediyorum..Sonucunda Kİm Güçlü Kim DİİL Görebilriz... ?!!!!!!!
Tüm Union Olarak EWT Yada Hayır Diye Cevap Bekliyoruz :?!!!
sana katılıorum medusa zaten guild deki herkes WAR istiodu ?!!!!!!.....

Arkadaşlar tamam Telaş Yok en yakın zamanda Bir Tarih Belirler Savaşımızı Yaparız.Bir yere gittigimiz yok Oyunda cevep yazmamamın Sebebi Dışardaydım Yeni geldim

Beyler bu konuyu kavga yapalım die açmadık vede en güçlüyüz bilmem ne gibi yorumları da masterımız olan gscihan yapar digerleri öle dediginde hiç aldırmayın.

tombalaci_46 demiş ki:
gscihan demiş ki:
Guildimiz NoWayOut'un Taklidini Açmışlar W yerine VV kullanmışlar Lütfen Bizim guildle Karıştırmayınız Biz şu anda Kendi çapımızda İçimize kapanmış kasıyoruz Union bile almadık 1 tane Var.
Tekrar soyluyorum Taklitlerimizden Sakınınız :evil:

vayy be çakma nike adidas gördümde çakma guild ilk kez duyuyom ne istediniz bizim guildden be :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alışın bunlara artık, şöhretin bedeli ağırdır :P

Ps : bu kızgınlık gösteren smilies'de haftasonu tarafımdan iptal edilecektir.

Guildimiz NoWayOut'un Taklidini Açmışlar W yerine VV kullanmışlar Lütfen Bizim guildle Karıştırmayınız Biz şu anda Kendi çapımızda İçimize kapanmış kasıyoruz Union bile almadık 1 tane Var.
Tekrar soyluyorum Taklitlerimizden Sakınınız

Yukarı Alt