Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet arkadaslar yanlış duymadınız herkes bunu bekliyor... ve ben bulacagim.. hatta var :D
ama arkadasimda suanda.. Suanda evde olmadigindan atamiyor ama aksam 5-6 gibi eve gelicek ve sro_killer gelicek.. hıı bu arada bu sro_killer her versiyonda çalışıyor xD

darksoulz bende enayiyim bunu indiricem sen nerden buldun bunu diyenlere..

bu arkadasim sro_killeri uzum zamandir kulaniyor eski bir sro killer ama işe yariyor...

darksoulz bu virüslüyse ne olcak ...

dostlarim virustotal.com viruschief.com dan taratin. isterseniz =)

darksoulz teşekkürlerimi nasil sana iletirim...

bunuda ben ekran karti ile anakart alicam bu konuda yardimci olun teşekkürleriniz geçerlidir :sfff:

1.Gb Ekran karti alicam ve çift çekirdek anakart (fazla tuzlu olmasin.) :beer:

Linki Tam aşşagı koyacagim .... bekleyin 5-6 saat. =)

herkes umutlansin die. cunku artik var ... bu konum sabitlenirse sevirim.... ama gelsinde bi sro_killer xD

yok yok merak etme gelicek emin olabilirsiniz. ama arkadasim "-.- malesef kizla bulusmaya gitti >.< dün onlarda kaldimda o yüzden onlarda gördüm xD iyikide onlarda kalmisim shaitan kestim o.O

DarkSouLz demiş ki:
Evet arkadaslar yanlış duymadınız herkes bunu bekliyor... ve ben bulacagim.. hatta var :D
ama arkadasimda suanda.. Suanda evde olmadigindan atamiyor ama aksam 5-6 gibi eve gelicek ve sro_killer gelicek.. hıı bu arada bu sro_killer her versiyonda çalışıyor xD

darksoulz bende enayiyim bunu indiricem sen nerden buldun bunu diyenlere..

bu arkadasim sro_killeri uzum zamandir kulaniyor eski bir sro killer ama işe yariyor...

darksoulz bu virüslüyse ne olcak ...

dostlarim virustotal.com viruschief.com dan taratin. isterseniz =)

darksoulz teşekkürlerimi nasil sana iletirim...

bunuda ben ekran karti ile anakart alicam bu konuda yardimci olun teşekkürleriniz geçerlidir :sfff:

1.Gb Ekran karti alicam ve çift çekirdek anakart (fazla tuzlu olmasin.) :beer:

Linki Tam aşşagı koyacagim .... bekleyin 5-6 saat. =)
Kızma ama çift çekirdek anakart ne yaw? :mrgreen: çift çekirdeği destekleyen ana kart olur. bunun içinde çift çekirdekli işlemci alman gerekir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt