CuNDeRs demiş ki:
yaw boş boş topic acmain kardesimya geldiysen h.g ama boşuna topic açmain :!:
Arkadaşım Oyunda Boş Gezenin Boş Kalfası Olmadığım İçin Guildimin Endişelenmesini ve Oyunu Bıraktığımı Sanmamasını İstedim...Anlatabildimmi?.... :?!

hani 22 nisanda acxılcakdı hanii he kanıtı varmı kimse bilmiyor acılcagı zamanı ! ?!!!!!!

xDj4km4Nx demiş ki:
a.s huso H.g tekrar aramıza ?!!!!!!
Hoşbulduk...

@UniqueBlader

Arkadaş Konu Açmamış..Post Konusuna Bişey Diyemem.+Eğerki Bu Konudan Bahsediyorsan,İlk Önce İlk Gönderilen Mesaja Bakmalısın...

XanJouLo

Öğretiyorum
Husooooo demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar....Ben '' huso ''. Bilgisayarımdaki Bazı Problemlerden Dolayı Oyuna Uzun Zamandır Giremedim...5 Kere Format Attıysamda Genede Olmadı :evil: :evil: Umarım ki Bu Update'ten Sonra Oyuna Girebilirim....Bütün TuRKeY'e Selam....

Saygılar...
A.s Hüseyin.. Nasılsın bu arada (:

XanJouLo demiş ki:
Husooooo demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar....Ben '' huso ''. Bilgisayarımdaki Bazı Problemlerden Dolayı Oyuna Uzun Zamandır Giremedim...5 Kere Format Attıysamda Genede Olmadı :evil: :evil: Umarım ki Bu Update'ten Sonra Oyuna Girebilirim....Bütün TuRKeY'e Selam....

Saygılar...
Sağol...Oyunu ve Guildi Çok Özledim :santa: Girdiğimde Hemen Bir War Yapalım. :mrgreen:

Husooooo demiş ki:
XanJouLo demiş ki:
Husooooo demiş ki:

Saygılar...
Sağol...Oyunu ve Guildi Çok Özledim :santa: Girdiğimde Hemen Bir War Yapalım. :mrgreen:
Yapalım be özledim valla guild savaşlarını gerci pek işe yaramıyorum ama olsun(JUST 4 FUN :p ) :D

Yukarı Alt