arkadaşım silkroad oynamıyorum diye bence siteyi bırakma bende bi ara bırakmıştım şimdi görüyorsunuz gene tutturduk gidiyoruz.Buradaki yardım bekleyen arkadaşlara yardım edersin bence siteyi bırakma geçmiş olsun emeklerin boşa gitti ama merak etme o berkomu yakında bulur cezasını :cry:

wolfman54 demiş ki:
arkadaşım silkroad oynamıyorum diye bence siteyi bırakma bende bi ara bırakmıştım şimdi görüyorsunuz gene tutturduk gidiyoruz.Buradaki yardım bekleyen arkadaşlara yardım edersin bence siteyi bırakma geçmiş olsun emeklerin boşa gitti ama merak etme o berkomu yakında bulur cezasını :cry:
Saol kardeşim bankamatik tam bana sıra gelince kapanmasaydı yeni bir account için parayı yatırmış olacaktım şuan.

İnanın adresini bulsam gidip kafasını kırarım o çocuğun bide mesaj atmış "kes alabiliyorsan al charı " diye. Allah aşkına adresini bilen varsa kanıtıyla beraber bana göndersin klavyeden adamlık taslamak ne demek gösteriyim şuna..

Tekrar söylüyorum oyunda KiLL IQRA ve wTT 'y işbirliği yapmayın.Gerçi büyük ihtimal charları siler yeni char açar ama.

Nickimi burdan yazarım oyunda ulaşıcak olanlar ulaşabilir bana..

EmmaW

nekadar 2 yüzlüsün burdan oyunu bıraktım diyorsun öm den charı geri alacam diyorsun ayrıca o acc ın benim acc ım olduğunu kanıtlarım!

berkomu demiş ki:
nekadar 2 yüzlüsün burdan oyunu bıraktım diyorsun öm den charı geri alacam diyorsun ayrıca o acc ın benim acc ım olduğunu kanıtlarım!
Senden o accountu alsam sence oyuna devam edermiyim yine o accountu alacağını bile bile ?
O mesajından sonra zaten almaya uğraşıcam dedim kimsedende saklamam alırım accountu silerim charları.

İlk mesajımı okumamışsın bile boş boş konuşuyorsun burda ben o accountu berkomu almadı ben mi satın aldım dedim bu mesajından sonra forumdakilerde kapasiteni anlamıştır zaten.

Ben ondan çalan adamdan farkında olmadan satın aldım o accountu demişim bilmem okudun mu ?

Konumuda tartışma konusuna çevirme bas git şurdan.

Yazının tamamını okudum , gerçekten çok traji komikmi deni çok adice bi olayin içine alış seni IQRA . Hayatta Başarılar sana.

Saolun beyler hepiniz, oyuna geri dönmeme yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkürler, vip kayıt sitesi açılınca bu konuyu kilitleticeğim.

Yukarı Alt