emc

rank8
arkadaşlar 2 kere soyuldum. İlkinde kendi çarım , ikincisinde kendi charım ve stall charım soyuldu.
> Soyan kişi düşük degree soslara tenezül etmiyor. Adamın işi yüksel level degree 8-9-10 itemler ve elementler birde altın tabii ki
> Üstümde sos olmayan itemleri bırakmış kasada sos , normal vs.. ne varsa almış götürmüş.

> Kaspersky Internet security yükledim. Avira ile tarattım. Bulduklarını buldu temizledi.
> 3cü Haftadayım bu sefer aynı illegal programı farklı bir şekilde kullanıyorum.
> Soyulduğum haftalarda önce Botu çalıştırıp sonra oyunda Login oluyordum. Bu hafta önce oyuna girip, Sonra Botu çalıştırıyorum. Bu seferde Botda yaratıklara dalarken yarıda kesme ve zerk sorunu oluyor, fakat soyulmakda iyidir.
> Kablonet kullanıcısı olduğum için IP numaram sabit onuda değiştirttim.
> Soyan kişi hemen hemen her serverda aynı şekilde soyup bırakıyor. Hotan Teleport yanı Eventcının oralarda..

> Bu arada bilirsiniz. MAgic POP ile gelen itemler satılamıyor. İkinci bir şifreleme sistemi ile üzerimizdeki itemlerde ve altınlar Satılamayacak şekilde Accounta özel kilitlense ve sadece Şifreleme sistemi ile açılsa, Yani kilidi açmak için Joymaxin sitesinde ikinci bir şifre girip itemleri satış vs.. amaçlı versek güzel olurdu.

> Böylece en azından kullanıcılar PAzartesiyi Salıya bağlayan Gece bütün itemlerini Şifre girerek sadece kendi Accountlarına özel yapıp. Update den sonra tekrar Açabilirler veya Satmak istedikleri zaman açabilirlerdi. Tabii bu öneriyi Joymax'e yazacak ingilizce bilgisine sahip değilim.

bence arkadaslar bu car hekleeen serefsiz o.ç gawur olu gawurlardan kurtulmak imkansız bnim 68lwllik carım wardı ustu full blu 2 68 lik wolf + full +4 ustunde tamm 80 m para wede en onemlisi carı elimle kasmıs olmamdı isin kısaı bu hekleyici kisilerden uzak durmak gonderdiği seleri almamak wede olabildiğince onlardan uzak durmak expeycten uzak durmak her gonderdikleri itemleri almayınıs wede msndedn gonderdiği iletileri almayınıs srodan eğer msnnizi istiyorlarsa wermeyin eğer werirseniz turlu oyunlar oynarlar size carlarınıs elinizde kayar gider bu gawurların dini imanı yok bunlar soydukca soyası gelio size diğcemm bu metni okursanıs bunları uygulaın bras karısık yazdım ama idare edin walla bn bn olalı sroda ilk defa gordum bole bise basıma geldi yani bn ona acımıom sroya harcadıqım paraya acıom bu piclerle arkadaslık bile yapmaın yuksek carınıs warsa bsda olsn aklılnıs warsa sroda arkilik yapmayın bu tam bi salaklık olur bn simdi akıllandım konusma konusmuom ne bnden bu kdr artık karar size aiiit :beer: :beer: :uyku: :thumbsup: :headbang: :buddha:

Yukarı Alt