1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Herkes için ucuz bilgisayar


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  Herkes için ucuz bilgisayar
  Tüm özellikler tek bir bilgisayarda


  [​IMG]

  KOBİ'ler için özel serisini ThinkPad tanıtan Lenovo daha fazla performans ve garanti vaat ediyor.

  KOBİ'lere yönelik geliştirilen ThinkPad Edge dizüstü bilgisayar serisi uygun fiyat aralığıyla, ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri tek bir bilgisayarda toplayarak verimli çalışma ve maliyet avantajı sağlıyor.

  Lenovo ünlü ThinkPad markası ile kurumsal müşterilerine verdiği hizmete yeni bir model daha ekliyor. Özellikle üretim ve istihdamın lokomotifi olan küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik hazırlanan ThinkPad Edge dizüstü bilgisayar serisi, KOBİ'lerin ihtiyaç duyacakları tüm özellikleri bir araya topluyor.

  Uygun fiyat, yüksek performans, garanti güncellemesi ve kaza hasarı koruma hizmeti ile ThinkPad Edge, KOBİ'lerin vazgeçemeyeceği bir ürün olacak. ThinkPad kalitesinden taviz vermeden tasarlanan ürünün en dikkat çekici yanı ise ünlü ThinkPad kalitesini oldukça uygun fiyat aralığında sunuyor olması.

  ThinkPad Edge serisinin tanıtım toplantısında konuşma yapan Lenovo Türkiye Genel Müdürü Faik Burhanoğlu: "Bütün dünyada KOBİ'ler ekonomilerin vazgeçilmez yapı taşları. Onları desteklemek ve büyütmek Lenovo'nun kurumsal ürünler pazarındaki ana stratejileri arasında bulunuyor. Yeni ThinkPad Edge ürün serimiz, içerdiği rekabetçi ve maliyet etkin araçlarla, KOBİ'lere birçok avantaj sağlayacak" dedi.

  ThinkPad Edge ismini taşıyan dizüstü bilgisayar serisi, şifre yöneticisi, sistem güncelleme, erişim bağlantıları, aktif koruma sistemi ve güç yöneticisi ile bir şirkette ihtiyaç duyulan özellikleri tek bir dizüstü bilgisayarda topluyor. Lenovo'nun vazgeçilmez ThinkVantage teknolojisinin de bulunduğu KOBİ'lere yönelik bu yeni ürün serisi, teknolojinin geldiği son noktayı gösteriyor.

  Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat

  ThinkPad Edge serisi öncelikle 13 inç'lik ekran boyutuyla tüketicilerle buluşuyor. Seriye yakında farklı ekran seçenekleri de dahil olacak. Parlak gece siyahı ve parlak ateş kırmızısı renk seçenekleri ile pazarda olacak ürünler, Intel ve AMD işlemci alternatifleriyle müşterinin tercihlerine sunulacak. ThinkPad Edge 13 inç'lik modelleri 620 – 1.090 USD + KDV fiyat aralığı ile rekabete damga vuracak.

  Bir şirketin ihtiyacı olan tüm özellikler tek bir bilgisayarda

  Lenovo'nun ThinkPad Edge serisi dışında pazara sunduğu bir diğer ürü, 11.6 inç'lik ekranı ile ThinkPad X100e. ThinkPad X100e, ThinkPad'in giriş seviyesindeki ilk profesyonel taşınabilir bilgisayarı olma özelliğiyle öne çıkıyor. Günümüz iş dünyası profesyonelleri için tasarlanmış yepyeni bir kategoriye öncülük eden ThinkPad X100e, 11.6 inç'lik LED HD ekranı ile dikkat çekiyor. AMD işlemcili ThinkPad X100e, sadece 1.4 kg ağırlığı ile eşsiz bir seçenek...

  Lenovo Windows 7 ile daha hızlı
  Lenovo ve Microsoft'un 3 yıllık bir işbirliği sonucunda geliştirdikleri Windows 7 Lenovo Enhanced Experience Sertifikası, optimize edilmemiş benzer sistemlere kıyasla yüzde 57'ye varan daha hızlı açma süresine sahip.

  ThinkPad Edge dizüstü bilgisayar serisi; WiFi ve opsiyonel olarak Bluetooth, 3G WWAN ve WiMAX olmak üzere kablosuz bağlantı çözümleri sunuyor. Ayrıca Skype™ yazılımı ve yüksek ses kalitesi sunan hoparlörler ile internet üzerinden net ve temiz şekilde ses gönderme özelliği imkanı veriyor. Kaliteli ve düşük ışık duyarlılığına sahip kameralar ile mikrofon ve kamera kapatma düğmeleri de diğer özellikleri arasında yer alıyor.

  Genel Özellikler

  • Windows 7 Lenovo Enhanced Experience Sertifikası
  • Yeni kolaylaştırılmış klavye (aydınlatılmış ve sıvı dökülmesine dirençli)
  • Çoklu hareket imkanı sunan dokunmatik fare
  • Taşınabilirlik (8 saate kadar pil ömrü)
  • Lenovo ThinkPad güvenilirliği
  • Ultranav – dokunmatik fare + iz noktası
  • ThinkVantage teknolojisi
  • Çevre dostu
  • Parlak gece siyahı ve parlak ateş kırmızısı renk seçenekleri