Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Zenit, Valencia ve Atletico Madrid'in ardından Fenerbahçemizin İspanyol golcüsü Manchester City'nin de listesine girdi. Barcelona'nın Kamerunlu santrforu Samuel Eto'o için Katalan kulübüne 12.5 milyon Pound öneren, Eto'o'ya da haftalık 200 bin Pound maaş teklifi yapan City, transferin gerçekleşmemesi ihtimalini de göz önünde tutuyor.

İngiliz People sitesinin haberine göre, M.City menajeri Mark Hughes, Eto'o'yu alamamaları durumunda, Dani Güiza'nın 12 milyon Pound gibi bir maliyetle takıma katılmasının son derece mantıklı olduğunu söyledi. Hughes, 9 Temmuz'a kadar süre verilen Eto'o hakkındaki durum netleştikten sonra Fenerbahçe ile temasa geçeceklerini de açıkladı.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Daumdan açıklama;

"Bu konuda söyleyeceğim tek bir şey var. Nereden teklif gelirse gelsin, Güiza'nın Fenerbahçe ile kontratı var. Başka yerde değil" şeklinde.

Ps:ozaman daha fazla uzatmaya gerek yok guiza bizde vede en güzeli potansiyelinin artacağına eminim.

V.I.P demiş ki:
Daumdan açıklama;

"Bu konuda söyleyeceğim tek bir şey var. Nereden teklif gelirse gelsin, Güiza'nın Fenerbahçe ile kontratı var. Başka yerde değil" şeklinde.

Ps:ozaman daha fazla uzatmaya gerek yok guiza bizde vede en güzeli potansiyelinin artacağına eminim.
Öyle ama adam istemiyor bizde kalmasının yararı olmaz Bana öyle geliyorki bunu basın çok abarttı

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ImmorTaLGoD demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Şu adamı bedava'ya bile verseler sevinirim ^^
Bu kadar acımasız olma bro,bu sezonda geçen sezon ki gibi performans gösterirse o zaman konuşuruz. :popcorn:
İçimden bir ses bu sezonda bizde kalırsa küme düşücez gibi ^^
Çüşşşşşş gibi kaba tabir kullansam uyarmı :sfff: :mrgreen:

kalıcak bence biyere gideceği yok ya fiyat yükseltmeye çalışıyolar :lol:
eğer kalıp oynamıyacaksa göndersinler bence direk..

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
Bence kalmalı ama daha iyisi gelecekse,iyi bir teklifte varsa satılsın.Daha kötüsü alınacaksa satılmasının hiçbir gereği yok ^^
Aziz baba işini bilir bize gediğinden daha az ücrete satarmı hiç ozaman ne anladık bu işten^^

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
V.I.P demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Bence kalmalı ama daha iyisi gelecekse,iyi bir teklifte varsa satılsın.Daha kötüsü alınacaksa satılmasının hiçbir gereği yok ^^
Aziz baba işini bilir bize gediğinden daha az ücrete satarmı hiç ozaman ne anladık bu işten^^
Bknz: Kezman olayı.PSG teklif sundu Kezman gitmek istediğini söyledi.Aziz başkan bize malolduğundan az bir paraya seni yollamam dedi.Sonuç yine Fenerbahçe kazandı. 8)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Bknz: Kezman olayı.PSG teklif sundu Kezman gitmek istediğini söyledi.Aziz başkan bize malolduğundan az bir paraya seni yollamam dedi.Sonuç yine Fenerbahçe kazandı. 8)
İşini bilmese zaten budurumda olmazdık :thumbsup:

Yukarı Alt