addIcFb

Aileden
Herkes Buraya Gerçekte Yapmış Olduğu Mesleğini Yazabilirmi ? ?!!!!!!...

Hemde Bu Vesileyle Ne İşlerle Meşgul Olduğumuzu Öğreniriz ?!!!!!!
Kod:
Şahsen Ben Çok Merak Ediyorum.  8)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bende lise 1 öğrencisiyim ayrıca havalardan dolayı okul çekilmiyor :cry:

lise 3 ögrencisiyim kalan zmanlarda bizim iç çamasırı dukkanı war orda duruoyorum guzel oluyo :twisted: :twisted:

lise 2 öğrencisiyim yarışmaya izmirden katılıyorum :santa: biyerde çalışmıyorum kışın emperyalist burjuvayım yazın memlekete gidip tarımsal faaliyetlerle uğraşıyorum :?!!!

addIcFb

Aileden
sLaYeR_ demiş ki:
lise 2 öğrencisiyim yarışmaya izmirden katılıyorum :santa: biyerde çalışmıyorum kışın emperyalist burjuvayım yazın memlekete gidip tarımsal faaliyetlerle uğraşıyorum :?!!!
hehehe kışın emperyalist burjuva :mrgreen:

aslında seramikciyim lise ve unide seramik okudum çok guzel yemek takımları tasarladım ama hiç gidipde seramık uzerine calışmadım hep sag solda gezdım durdum
şuan amcamlar telekom özelleşdi için bi mutait firma kurdular bende onların yanında telekomdan ihale alıp yapıyoruz yerser yer usdu kablo ve tum ihalelere katılıyoruz baya yer gezıyorum bu şekılde

benden tavsıye eyer ozgurum ben demek istiyosanız evlenmeyın ben çok mutluyum karışan yok bişey yok kafan dinç çok nafaka odeyen arkadaşım var adamların maaşlarının yarısı eski karılarına gıdıyo super dalga geçiliyo ama denemeyi tavsiye etmem çok da güzel kavga cıkıyo :D
oyle olmak istemezseniz eyer hiç bulaşmayın derim :D benden tavsiye ben çok mutluyum oldie

addIcFb

Aileden
WaR_LorD demiş ki:
8.sınıf ögrensiyim gunde 3.5 saat ders calısıyorum geri kalan zamnlarımda kitap okuyup bilgisayar oynuyorum 8)
hem mat 3. sü olmuşsun üzülüon hemde süpersin 3.5 saat ders ben 30 dk bakttımmı kitaba başım ağrıor 8)

_DieMyStyLe_ demiş ki:
WaR_LorD demiş ki:
8.sınıf ögrensiyim gunde 3.5 saat ders calısıyorum geri kalan zamnlarımda kitap okuyup bilgisayar oynuyorum 8)
hem mat 3. sü olmuşsun üzülüon hemde süpersin 3.5 saat ders ben 30 dk bakttımmı kitaba başım ağrıor 8)
ben bi kere 1 saat kalkmadan ders çalışmıştım annemin gözleri yaşarmıştı :santa:

belirsizzzzz

Aileden
sLaYeR_ demiş ki:
_DieMyStyLe_ demiş ki:
WaR_LorD demiş ki:
ben bi kere 1 saat kalkmadan ders çalışmıştım annemin gözleri yaşarmıştı :santa:

Ders çalışmam ama çok kitap okurum 8) (genellikle psikolojik ve bilimsel kitaplar olur.)

Yukarı Alt