1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Herkes bu caniyi arıyor !!


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  Bu görüntüyü izleyenler hayretler içinde kalıyor. İşte vahşetin belgesi...

  [​IMG]

  Son günlerde sosyal paylaşım sitelerinde hayvanseverler tarafından yayınlanan görüntülerde bir kişi kuyruğundan tuttuğu köpeği apartmanın çatısından yere atıyor. Köpeğin atıldıktan sonra acılar içinde kıvrılmasının yer aldığı görüntülerde atan kişinin ve kameraya kaydeden kişinin konuşmaları olayın yurt dışında bir ülkede olduğu ihtimalini güçlendirirken hayvanseverler görüntüleri sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayarak köpeğe atan kişinin yakalanmasını istediler.

  Görüntülerde apartmanın çatısında bulunan bir kişi kuyruğundan tuttuğu köpeği yere atıyor. Diğer kişi ise arkadaşının yaptığı bu olayı cep telefonu kamerasıyla kaydediyor. Yere düştükten sonra acılar içinde kıvranan köpeğe bakarak gülen kişilerin yakalanması için ilginç bir çalışma başlattı. Görüntüleri tüm sosyal paylaşım sitelerinde paylaşan hayvanseverler "Videodaki insansa biz hayvan olmayı tercih ediyoruz.

  Umarım video yetkili yerlere ulaşmıştır yada ulaştırılır. Bu kişilerin yakalanmasını istiyoruz" başlığıyla bu kişileri tanıyanların ihbar edilmesini istedi.  Video için tıklayınız.