A

Anonymous

Guest
o zaman hikaye koyalım resimler çünkü hep mide bulandırıcı

bannedddd

Buralıyım
Ya keşke açılmasaydı korku bölümü. Ben forumu yeni mesajlardan takip ediyorum ve hep iğrençlikle alakalı şeyler görüyorum şu sıralar; bakmıyorum da ama insana bir şey çöküyor başlıklar bile çok kötü. Şahsen ben bu bölümün kaldırılmasını istiyorum. Confused Confused

BaD_BoY demiş ki:
Arkadaşlar burası korku bölümü ve siz korku değil aksine iğrenç şeyler paylaşarak veya gırgır şamata yaparak bölümün suyunu çıkarttınız bu bölüm tüm +18 extraloob halkına açıldı kıymetini bilmezseniz bölüm kapatılıp birdaha açılmayabilir.Yahu banane köpek etinden vs. iğrençlik daha sürüsü ile var düzgün kullanacaksanız kullanın iğrenç konular ve saçma sapan komedi konularını bırakın tarafımca alakası olmayan konular temizlenecektir.Hala gırgır veya iğrençlik yapanlara bu son ikaz ceza-i yaptırıma geçilecek birdahaki sefere!!!
bölumun ıcınede igreç paylasımlar için bır bolum acalım
tbottakı tup gıbı

@BaD_BoY kıymetten kastın nedir?

Ben bölümde kıymete değer bir şey görmüyorum. "Korku" ne demek size göre?

Ölmüş/parçalanmış insan cesetleri mi? Hayvanlara yapılan zulüm mü? Birinin diğerini öldürmesi mi?

Hala ya hiç kimse anlamıyor ya da hiç kimse anlatamıyor.

Bu bölümün faydası yoktur bilakis konulara göz atacak çocuk/erişkin üzerinde olumsuz etki bırakacak materyaller içermektir. Zararlıdır, internet için düzenlenmiş yeni kanuna göre de yasak olan bir içeriktir. Biraz mantıklı olalım diyoruz, sabit başlığa şu şu şu açıdan zararlıdır diye mesajlar yazıyoruz, hiçbir yetkili de müspet/menfi bir cevap vermiyor.

sadizim mazoşizm korku ile farklı şeyler keske acarken bı korku formatı belirleseydiniz.

coğunluğunu cocukların yada -18 olan bir üye topluluğunun oluşturduğu bir yerde böyle bir başlık açılmasına karşıyım mücadelede edeceğim... gerekirsede yasal yolları deneyeceğim.....

freeman demiş ki:
@BaD_BoY kıymetten kastın nedir?

Ben bölümde kıymete değer bir şey görmüyorum. "Korku" ne demek size göre?

Ölmüş/parçalanmış insan cesetleri mi? Hayvanlara yapılan zulüm mü? Birinin diğerini öldürmesi mi?

Hala ya hiç kimse anlamıyor ya da hiç kimse anlatamıyor.

Bu bölümün faydası yoktur bilakis konulara göz atacak çocuk/erişkin üzerinde olumsuz etki bırakacak materyaller içermektir. Zararlıdır, internet için düzenlenmiş yeni kanuna göre de yasak olan bir içeriktir. Biraz mantıklı olalım diyoruz, sabit başlığa şu şu şu açıdan zararlıdır diye mesajlar yazıyoruz, hiçbir yetkili de müspet/menfi bir cevap vermiyor.

extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

BaD_BoY demiş ki:
Arkadaşlar burası korku bölümü ve siz korku değil aksine iğrenç şeyler paylaşarak veya gırgır şamata yaparak bölümün suyunu çıkarttınız bu bölüm tüm +18 extraloob halkına açıldı kıymetini bilmezseniz bölüm kapatılıp birdaha açılmayabilir.Yahu banane köpek etinden vs. iğrençlik daha sürüsü ile var düzgün kullanacaksanız kullanın iğrenç konular ve saçma sapan komedi konularını bırakın tarafımca alakası olmayan konular temizlenecektir.Hala gırgır veya iğrençlik yapanlara bu son ikaz ceza-i yaptırıma geçilecek birdahaki sefere!!!
-O zaman extraloob'u bi uyar, ne biçim bi konu açmış yaf Neutral

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
BaD_BoY demiş ki:

Kizdrmayn knkami!! tamamen haklisin knka Vala korkmak değil psikolojim bozuldu benim orda.Korku hariç her türlü manyakca iğrenc şeler war Confused

Prada

nazimtuna demiş ki:
o zaman hikaye koyalım resimler çünkü hep mide bulandırıcı
Hikaye diyosunda saçma sapan hikayelerle doluyo forum.. Yok adam baslıyo dedemler gençken cin gelmiş kadını çarpmış imamda cinmiş vs vs bi dünya saçmalık ben 24 yaşındayım korkmayı bırak gülüyorum yani.. 18 + olan kişileri korkutmak için dedelerinin cin hikayeleri yerine daha somut seyler bulmak lazım extraokk

Gercekten Kapatılsın !
Cok İgrenc Seyler Koyulamaya Baslandı.
Madem Bu Arkadaslar +18leri Bu Kadar merak Ediyorlar Kendi Baktıkları Sitede Baksın Buraya Getirmesinler Ya ...

24 Yasındayım Cok Gıcık Oldum Ya Yemek Yiyemiyorum !

Şimdi olaya şöyle bakalım bağzı insanların iğrenç olarak gördükleri korkutucudur bağzı insanlara korkutucu gelen şeyler iğrençtir bağzılarına görede bunlar komik şeylerdir yani bu bölümün başlığı tamamen yanlıştır ve açılmasıda hatadır en azından bu duyurudan sonra böyle düşünüyorum bizler robot değiliz ve bu bölüme 18+ kişilerin girip girmediğini nereden biliceksin ki 10 yaşında cocukta artık internet sitelerine kayıt olabiliyor yaşını 20 olarak kayıt etse o adama nufus cuzdanınımı soracaksın bana sorarsanız bu düşünceler devam ettiği sürece bu bölüm kapalı kalsın

Apt

rank8
Geçen bi giriyim dedim kusuyodum o günden beri girmiom sadece bu mesajı atmak için girdim çok iğrenç bi bölüm kusmak için birebir :mrgreen:

Yukarı Alt