Server Hercules...
Kesimde Çok yardımCı olan SaSuKe nickli Adaşım Ömere Çok Tşk Ederim.(Konuşmalara bakarsanız Ne kadar yardımcı oldugunu Anlarsınız ZATI )
HYSTERIA Rulezzzzzzz

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
SayGılarımLa
Bu arada Hiç item Çıkmadı yaw

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Vallahi tek dikkatimi çeken örümcekleri alda dalayım oldu Razz bugüne kadar hiç öyle birşey yapmadım topla 6 yaratığı gir isyunun yarkanın yanına kılına bile dokunamaz :lol: bug abuse rulazzzz

dogru dıyosun walla ben bıle yarkanın elıtelerı varken dalıom aralarına :lol: bıde o benımle esıt lwl :lol: :mrgreen:
ama elıteler dıstan dalanlara daha cok gıdıo unıque nın tam dıbınde olanlara pek dalmıyolar

eywallah Saolun Yorumlar için Arkadaşlar..DoomsDay in neye kufrettigini bilmiyomda bana etmedigi kesin :lolmuch: Aynı guild deyiz.. Wink

Yaw örümceklerin eliteleri Aşırı Vuruyo Str Chara. Tabi Server yeni Neydeyse 0 Alchemy var.o yuzden korkuyom örümcüklerden :lol: :lol: ..

Tebrikler kardeşim benim orada yaptığım şey sana verdiğim sözü tutmaktı.Valla en çok zevk aldığım unique kesimi buydu.Ben çekiom sen vuruyon.Kaçıyon kaçmaaa diye bağırıyom baya action yaşadık.Arkadaşlar server yeni olduğu için alchemy yapma fırsatımız olmuyo durmadan kasıyoruz.Bu sebepten de spiderlar yüzünden çok donuyoruz işununda ve yetilerinde vuruşları buna katılınca ayakta kalmak zorlaşıyor.Bu arada zorlama yazarken zortlama yazmışım yanlış anlaşılmasın :lolmuch:

HYSTERIA Rulezzzzzzz

Hayır zeustan baya sonra açıldı.Şöyle örnek verebilirim serverda hala 80 olabilen çar yok.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir operasyonda başarının gelmesi için sizinle herşeye evet giyecek bir guild veya arkadaş topluluğunuzun olması gerekli bu yardımlaşmanız içinde sizleri kutluyorum Wink

Morwena

Buralıyım
ewt bir guildde yardımlaşma çok önemli ztn guildinde esas amacı o olması lagzım Cool

Yukarı Alt