Guild Ve tanımlarına Atıyorum En uygun burayı buldum GreaTTurkS

Swan34 SParTaCuSS___ Try_Alyssa BRUSK

Bir GRT Klasiğidir Resim Hoşuma gittiği için Atıyorum

İşte olay Budur Başka söze gerek varmı

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yani sun var diye piyasada dolaşmamak lazım birileri gelir adamın aklını alır gider :D durum onu gösteriyo :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahahaha gençlik yılları mı hatırladım ne katliamlar yapardık tebrikler hacım bir NWO klasiği atasım geldi :D :P

Oyunun en zevkli yanı oluyor zaten job war'lar. :wink1: :mrgreen:

PS: O sunlı wizard %70 bard idi, yoksa kolay kolay yatmazdı. :P

Bunlarda bir TÜRKİYEM klasiği :lol:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Resimlerin güzel 8 Hunter 2 Thief yıkmışsınız Peki Dürüst ol o mal ne oldu :) içeri sokabildinizmi Ben cevabını biliyorum sen İtiraf et !!!

Birde Koyduğun Screen Shot larda yazan yazıyı oku Halen Gülüyorum.

Kimse Yıkılmıyo Yıkılanda ayağa kalkıyor

Bak Ben bir SS gönderim medusa kapısı mı yoksa Kervanmı bilemezsin Birde o sırada gecen yazıları oku

ama biz 8 kişi bu malıda aldık

TEBRIKLER GRT TEBRIKLER MİT

- Resim Silinmiş.

Hey alesa_noir malını naptım etim kaybetirdim 4* kayboldu 1* alıp gitin Ne Oldu :) Sonrada Patladın :D Buda Blue_DRAGON Klasiği ^^

Hey Alesa_noir malını naptım etim kaybetirdim buda Blue_DRAGON Klasiği Bidaha Kerwan Kaldırırsanız 'GreaTTurKs' Karşında :lol:

Hey Alesa_noir malını naptım etim kaybetirdim buda Blue_DRAGON Klasiği Bidaha Kerwan Kaldırırsanız 'GreaTTurKs' Karşında :lol:

SYBORG99 demiş ki:
Hey alesa_noir malını naptım etim kaybetirdim 4* kayboldu 1* alıp gitin Ne Oldu :) Sonrada Patladın :D Buda Blue_DRAGON Klasiği ^^

İlk olarak sen yorumunu bir kez yazamayı ögren hayasız herif 3 kere yazınca daha çok ilgi görmüyosun...
Eminmisin 4* olduğuna palavracı hadsiz herif...

Resimlerin güzel 8 Hunter 2 Thief yıkmışsınız Peki Dürüst ol o mal ne oldu :) içeri sokabildinizmi Ben cevabını biliyorum sen İtiraf et !!!

Bak Ben bir SS gönderim medusa kapısı mı yoksa Kervanmı bilemezsin Birde o sırada gecen yazıları oku

Hahahahahha :D Süpersin okurken gülme krizine girdim

MİT guildi ne onu ilk defa duydum :lol: yalnız 2. olarak daha korkudan kaleye saldıramadınız ön kapıda çift kale maç yaptık o kadar global geldi size tekine cevap veremediniz

Not: Bugün 94 lv wizden 38 k yemek gücüne gittiyse dert etme char ff ondadır :wink1:

baris406 demiş ki:

MİT guildi ne onu ilk defa duydum :lol: yalnız 2. olarak daha korkudan kaleye saldıramadınız ön kapıda çift kale maç yaptık o kadar global geldi size tekine cevap veremediniz

Not: Bugün 94 lv wizden 38 k yemek gücüne gittiyse dert etme char ff ondadır :wink1:

SEN BURDAKİ İNSANLARI NOOB MU SANDIN HAVA ATIYOSUN 94 LVL CHARLA 38 K BAK O ÖYLE OLMAZ ALIRSIN BİR SS KOYARSIN SEN GİBİ 5 TANE WİZ KENDİ BUFLARIMLA BİLE YIKAMAZ BENİ

AL SANA SS GÖNDERİM DE NE EZİK CHARLARLA HANGİ YÜZLE HALEN KONUSABİLDİGİNİ SÖYLE
- Resim Silinmiş.

E0N

rank8
Turkish demiş ki:
baris406 demiş ki:

SEN BURDAKİ İNSANLARI NOOB MU SANDIN HAVA ATIYOSUN 94 LVL CHARLA 38 K BAK O ÖYLE OLMAZ ALIRSIN BİR SS KOYARSIN SEN GİBİ 5 TANE WİZ KENDİ BUFLARIMLA BİLE YIKAMAZ BENİ

AL SANA SS GÖNDERİM DE NE EZİK CHARLARLA HANGİ YÜZLE HALEN KONUSABİLDİGİNİ SÖYLE
- Resim Silinmiş.
Efe abi son noktayı koymuş alessa konusmaya gerek yok yüzün ortaya cıkmış :D

Ben konuşurken Saygı çerçevesinde konuşmayı tercih ederim

1. Olarak MiT kuruluş Tarihi MiT guildi Başlığı altında Bellidir yani 2 haftalık bir guilde 6 tane 100 6 tane 99 4 tane 98 level kişi mevcuttur zaten guild mevcudu henüz 20 buna göre önce bulundugun guilde bak
2. Biz bu oyunu öyle laf olsun kaleye gideyim 2 adam keseyim diye oynamıyoruz. Gayet bilinçli kişiler ile hem aramızda konuşarak hem eğitici olarak küçüklere önderlik yaparak Zevk Ala ala oynuyoruz.Senin 2 haftalık bir guilde FTW demen bile senin nooblugunu gösterir.
3.Bak Biz iyiyiz diyebiliyoruz İyi olduğumuzu biliyoruz Ama servera Savaş açmışta değiliz bu oyunda Çok iyi altın değerinde kişilerde var
10 kişi bir adamı yıkıp ben bunu kestim öldürdüm diye milleti kandırmıyoruz Sizde bizim Kadar iyi iseniz BUYURUN GUİLDWAR yapalım
hergün GW diye globaller atılıyor Neden çıkmıyorsunuz.
4. Bir kervan çekiyorsunuz unionla geliyorsunuz ama o malı da gideceginiz yere götüremediginiz gibi Biz sizi kestik biz öldürdük diye konusuyorsunuz. Arkadaşım Job War yapıyoruz Mal gider Thief falan kalmaz biz PvP ye gelmiyoruz Malı aldıkmı Gideriz.
5. Bu arada Malları köprüye kadar götürüp Pt toparlana kadar bizi fark edince Jangandan içeri geri kaçırdınız evet o 3 adımlık Yolda 2 STR malınızı aldım yanlıs olmasın 520 K idi geri kalanını götürdünüz O gün içinde SS var gönderebilirim.

HERKESE İYİ OYUNLAR

Not: KENDINE GUVENEN GUİLDLER GUİLD WAR ARANIYOR oyun içinden Swan34 de de mesaj atabilirsiniz. İyi olan kazansın :))

Yukarı Alt