Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet arkadaşkar , Bu denyonun iddiasına gore bn bu arkadaşa 2 gun once pvp de feci bi şekilde ezilmişim . Globaldende Uzulme amadous , yenılmek bu kadarmı koyar falan yazıyor .Bazı arkadaşlar Bu globale ınanıpta Bu Salağı Bi Şey sanmasın . Bu Herif tamamen Döt Ayağı Surprised , Bu hızmetın amacı İşte bole Baba Parasıyla butun Gun global atıp Ancak çenesini çalıştıran İcraate gelnce kaçan (Example : 1 daha pvp yı fraps la cekeyım youtube a koyalım ıstersen dedıgımde kaçması ) Bu Eziği Tum hercules ve Silkroad Alemine Tanıtmaktır . Resimlerı ıncelersenız ne demek İstediğimi daha kolay anlayabılırsınız .

Saygılarımla AmaDouS

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
iyide dostum simdi ne gerek var oyundaki gereksiz olan bir tartismanizi foruma tasimaya ?
kimin umrunda olabilir ki bu konu *?

dostum bo ver böle adamları konusma bile ileride bir gün karsına hunter oalrak cıkar sen tif olurussun tif olarak cıkar sende hunter olursun kesersin bir güsel::D:D :lolmuch: :lolmuch:

_ErKo_ demiş ki:
iyide dostum simdi ne gerek var oyundaki gereksiz olan bir tartismanizi foruma tasimaya ?
kimin umrunda olabilir ki bu konu *?
Konunun ıcınde yazdım , Gene yazayım . Bu izmetin Amacı Boyle heriflleri ortaya cıkarmak ., Globallere aldanıpta birşey sanmasınlar .

Konuyu neden açtıgımı anlamayan Arkadaşlar için Tekrar açıklama gereği Duydum ;Olay arkadaşın kfr etmesi değil .Kufur den bı yerlerımız ıncıncek kadar Hanım evladı değiliz evelallah , Benım konuyu Acma sebebım , İlk SS dede goruldugu gibi "AmaDouS yenılmek bu kadarmı koyar adama vs vs .)buna benzer atılan globalleri yalanlamaktır.Zaten Bu arkadaşda utanmadan yalan atıp Birde Neden dıye sordugumda "Sus lan gene uydururum bak , Gibi sözler soyleyerek SEviyesini ve zeka yaşını ortaya koyuyor.

Destek veren herkese eyw

siz o adamı dövmeyin bilip bilmeden. çok ii birisi çünkü tanımadn yorum yapmayın! bu amadous sağlam pabuç değil kim bilir ne yaptı da adam öyle şeyler uydurdu. yoksa kimseye zararı yok. Wink

örnek verecek olursak guild'den bir arkadaş amadous'a diyor ks yapma. o da başlıyor küfürleri saydırmaya.. çuvaldızı kendine batır. Wink

ArkdaşLar BEn MuSTi Konuya açıkLık Vereyim... Benim Bu serverda Tek Gıcık Gittiğim adam Bu Neden Diye Sorarsanız iLk BaşLarda Bizi Kesior KüfürLer yağdırıyor Hadi BUnLArı geçtim Bir Gün Peygamberimiz (A.s) biLe geLse Keserim demişti. Töbe haşa İşte O yüzden bu adam Türk Yada MüsLüman deiL Yabancı Bir İnsan biLe bunun YaptıkLarını Yapmaz O GlobaLLeri attıktan sonra Beni Tbk Eden Bir sürü İnsan Vardı NedenLeride beLLi Adamın İçi Fesat Kanı KirLi Şimdi Ben Bu Adama HakSız Yere Bişe Desem Tamam hakLısınız Kesin Doğrayın Dövün Ama Bu Durumda Ben HakLıyım ArmyLee Sanaada Tşk Ederim Benim nasıL Biri oLdumu Herkes biLir BabeLden geLmeyim Ben styler_21 beLki Tanınyanınız Vardır Sorun Bakayım BabeLe nasıL biri oLdumu Bu adam Yüzünden Yüzümü kAra Çıkarcak deiLim Bu saaaten Sonra Sen Bu Oyunu 1-2 aydır Oynuosun ama Ben 1-2 Senedir oynuoırum Sen Bu Oyuna başladında Ben Oyunu Bitirmiş Yeni Oyun açıodum Lütfen Yalandan 2-3 SS yakalayıp Beni Rencide etme Yiyosa Oyunda Konuş Bu Konularu ForumLara Taşımana Gerek Yok biLe Kendini KüçülTüosun

killy^^ demiş ki:
Hehe * a cwp wersenıze beyler herkes sızı beklıyor kapak oldunuz Exclamation
1. reklam vermek yasak
2.küfretmekle biyere varamazsın sadece seviyeni düşürüp zeka yaşını belli eder ve herkesi kendinden nefret ettirirsin
3.nedense her forum sitesinde sana ks yapma denildiğinde ettiğin küfürler konuşuluyor neden acaba?

Hehe ben kıbarca adama foruma cwp yaz deyınc euydurmaya dewam edıyor buyrun
Bana kfr edıo dıenlere bak :mrgreen:
-Resim Silinmiş.

Bir Reziillik belgesi daha kendını rezil etmeye devam edıyo uydurma ya devm edıyor

A

Anonymous

Guest
MuSTi öyle biri değil. Serverda iyi tanırım. Bence adamına göre muhamele yapıyordur. Sorun sende olabilir amadous

EWt sorun bende oldugu ıcın adam oncekı resımlerde 27 yasındayım dıyordu sımdı ne dıyor ztn profılındede 17 :)
Bu adama dıkkat edın yalancı lamerin teki ... mıllete 100 - 200 k para werıp arkasına alıor Oda guzel ılerleyen zamanlarda canımız sıkılmayacak serverda :)

-Resim Silinmiş.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt