bekleyin 1 sn resimler gözükmüyor:D
Ulen bi sorunmu var koyamıyorum resim önceden hep koyardım:S
sanırım şimdi oldu
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ulen bi yanlışlıkmı oldu resimler gözükmüyor bende:D

O galiba senin değil adına bakılırsa başkasının .. stall'ıın en üstteki sahibidir stall'ın

Maserati demiş ki:
O galiba senin değil adına bakılırsa başkasının .. stall'ıın en üstteki sahibidir stall'ın
Eehehe sun benim değil zaten:D benim diye bişey demedimkki:D

Prestij

Tanınıyorum
Nedense iki Sun da +5 olmasina ragmen spear sword da hem Phy hemde Mag atack olarak daha yuksek, bu sumu demekmi oluyor : spear kullanan int ci daha avantajli ?

Caliante demiş ki:
Nedense iki Sun da +5 olmasina ragmen spear sword da hem Phy hemde Mag atack olarak daha yuksek, bu sumu demekmi oluyor : spear kullanan int ci daha avantajli ?
haha birader zaten öle spearın avantıjı ne zannedion silahın değerlerinin yüksek olması ama swordun speardan avantajı block ğunun olması bunlarıçözmeniz lazım kaç yıldır bunları 3 sene önce tartışıoduk hihihihi

Bu sun spear oyunu bilmeyen turk bouquete dustu ve de bana gore cok buyuk salaklık gitti sun swordla takas yaptı.Bu sunlarda bole oyunu bilmeyenlere duser:S:S:S

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Hercules böyle eziyet mi gördü beaa.Güzelim Black0rph'uma hani sun weapon illa noob mu olmak lazım düşmesi için :coffee:

NERWAGUS demiş ki:
Bu sun spear oyunu bilmeyen turk bouquete dustu ve de bana gore cok buyuk salaklık gitti sun swordla takas yaptı.Bu sunlarda bole oyunu bilmeyenlere duser:S:S:S
aynısını bende dedim ama salaklık felan demedim takas ederk cok büyük hata yaptın dedim^^

Dr.Hemlock demiş ki:
Hercules böyle eziyet mi gördü beaa.Güzelim Black0rph'uma hani sun weapon illa noob mu olmak lazım düşmesi için :coffee:
hhahahhaha abi bırakya biraz sun düşmes en fazla os düşe onuda 30 me satarız :D bu oyunda pranl rezil oluon

buaradada anıl senmisin

slm

herculeste sun spear ı düşüren ve aklınca bu oyunu çok bilen arkadaşlar tarafından salak ilan edilen kişi benim. Öncelikle sizin olmayan nesneler üzerinden insanlar hakkında yorum yapmak hakkına sahip değilsiniz. Bana salak diyen arkadaş kaç yaşında bilmem ama sanırım benden daha küçüktür. 29 yaşındayım ve sadece zevk için oynuyorum bu oyunu. 3-5 milyar oyun parasına yada server ın kralı olmaya ihtiyacım yok. herkesi kendiniz gibi sannetmeyin. istesem kazandığım bütün parayı bu oyuna gömüp prestige gibi üstümü başımı sun yapabilirim. sun düştüğü günden beri satmamamın sebebi budur. sword ile takas etme sebebimde budur. tamamen zevk meselesi. kendinizi bu kadar kaptırmayın oyuna. bazı arkadaşlar hata yapmışsın şeklinde kendi fikirlerini belirttiler. saygı duyarım buna. ama saygı sınırlarını zorlamayın lüften. herkes kendi oyununu oynasın.

iyi oyunlar

Prestij

Tanınıyorum
ArtLess demiş ki:
Caliante demiş ki:
haha birader zaten öle spearın avantıjı ne zannedion silahın değerlerinin yüksek olması ama swordun speardan avantajı block ğunun olması bunlarıçözmeniz lazım kaç yıldır bunları 3 sene önce tartışıoduk hihihihi
Herşeyi çözmüş olsaydık forumlarda işimiz olmazdı. :wink1:

Yukarı Alt