Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
Evet benden gıcık kapan herkes zil takıp oynayabilir ve kına yakabilir artık! Oyunu bıraktım... Ve charı başkasına bırakmadım! Sildim... 7 gün sonra efsane tamamen ortadan yok olmuş olacak...

Bu oynaadıgım süre boyunca iyi ve ya kötü her kimin kalbini kırıp günahını aldıysam hepsinden özür diliyorum! Hakkımın kaldıklarına hakkım helal olsun! Umarım onlarda hakkını helal eder!

Bundan sonra forumunuza da pek katılamayacam! Çünkü katılmak için bir nedenim olmayacak...

Cümlenize mutlu bir hayat dilerim...

"Unutmayın!
Siz doğarken herkes gülmüş, sadece siz ağlamıştınız.
Öyle bir hayat yaşayın ki,
Öldüğünüz zaman herkes ağlarken sadece siz gülün!"

Selametle Dünyalılar...

A

Anonymous

Guest
Lan adam size atlayacaktı da öyle rahat edecektiniz ama işte zamanı yok...
Yoksa sizi öyle kolay rahat bırakmazdı :)

Adam bıraktı siz hala laf atıyorsunuz bu arada... Bıraktı sizin gibi nooblara bu forumu takılın... :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
sonunda benim yapacağımda bu olacak heralde :lol: (telekom yüzünden :lol: )
Maalesef. Özellikle de bugün çok fena idi yahu. Ne o lag... İnternet, msn'e bağlanırken falan da bir bozukluk olduğunun işaretini verdi zaten ttnet. Rolling Eyes Sonra dedim zaten oyunu oynayamayacağız. Sad

DarKKinG demiş ki:
HeHeHe bnde hiç lag yoktu :mrgreen: detective xD biras net inizi hızlanmdırın :mrgreen:
Dikkat ettim de bayağı bir bilmişlik taslıyorsun. Tüm Türkler'de vardı lag -ki sen nerden bileceksin netimizin yavaş olduğunu-.

Bir de rica ediyorum lütfen büyük yazma. Göz zevkim acayip bozuluyor.

Piglet demiş ki:
DarKKinG demiş ki:
HeHeHe bnde hiç lag yoktu :mrgreen: detective xD biras net inizi hızlanmdırın :mrgreen:
Dikkat ettim de bayağı bir bilmişlik taslıyorsun. Tüm Türkler'de vardı lag -ki sen nerden bileceksin netimizin yavaş olduğunu-.

Bir de rica ediyorum lütfen büyük yazma. Göz zevkim acayip bozuluyor.
LA SANANE BENİM BUYUK YAZIMDAANNN..!!! OLM BENİ İLGİLENDİRMES SENİNİ GÖZ ZEVK İN İSTEDİGİM GİBİ YAZARIM !!! ADAM OL !! HALA VERMEDİN OYUNDAKİ NİCKİNİ NE DEDİM ERKEKSEN VERİRSİNN ANLAYAN ANLAR !!!!!!!!!!!

darkking bekle olm sen modluk yetkisini alıyım sana bırak büyük punto büyük harf kullandırtanın sülalesini diyorum

bir tane harfin BÜYÜK olamayacak

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt