ironeye_TR demiş ki:
ps çünkü critical yazısı rakamın tam ortasında altta olur ve ordaki 4 sayısı fazladan var (yani ps :wink1: )
katılıorum çünkü bu lvllerde zerk+crit+monster ignore bile 150kyı zor geçer ayrıca canavara ne defans düşürme basılmış ne de çara str basılmış elindeki sun+11 bile olsa b kadar vuramaz kanımca

Arkadaşlar Üstündeki Kanatların Bi Özelligi wardır

Bu Özelliklik Canawarın Bütün Defansını Etkisiz kılıyo Tabi %1 ihtimalle Ve Bu İhtimalde Zerkliyken Crit Wurabilir Tabi Bu Zordur Ama Gördügünüz Gibi İmkansız deil

ps çünkü VURDUĞU dmg da 4 yukarıda 4 aşağıda 8 yukarıda 3 aşağıda benim bildğim ahepsi aynı hizada yazar

hard_nuker demiş ki:
sen benım48k crit kotumu dıon sımdı kardes :? artık dıyebılcegım bsey yok ynı :evil: bna bı blade yada glavıe gostersene 12 lw altına 48k crıt koysn
ßen 1 lvl üstüme 43350 Vurdum Death Karra zerk+ignore crit yok ignore olmadan da aynı damageyi critle de vurabilirim... Üstün npc sanırım [?]

Kesinlikle ps Çünkü silkraodda critical vurdun mu sayılar düz yazar biri altta biri üstte biri karsda olmaz yani :D :D

By_Oz2y demiş ki:
ps çünkü VURDUĞU dmg da 4 yukarıda 4 aşağıda 8 yukarıda 3 aşağıda benim bildğim ahepsi aynı hizada yazar
kardes demekkı sen hıc vurdugun demage bakmıon duz yasmıo ordakı gbı yazar btn demage ler

__enes__ demiş ki:
hard_nuker demiş ki:
sen benım48k crit kotumu dıon sımdı kardes :? artık dıyebılcegım bsey yok ynı :evil: bna bı blade yada glavıe gostersene 12 lw altına 48k crıt koysn
ßen 1 lvl üstüme 43350 Vurdum Death Karra zerk+ignore crit yok ignore olmadan da aynı damageyi critle de vurabilirim... Üstün npc sanırım [?]
bak kendın de soylıyon ıgnore dıyon benım awatarda ıgnore yok:wink1:

_konan_ demiş ki:
%1000 ps:) pixel ller çabuk deişio bebek bile anlar
bebekler ble anlarsa sen daha ıyısını yapsana oyle oturmakla olyo sende yapta ole konus bıras emege saygı duyun yha kotude olsa emek war onda demı ben sana bse dıyommu sen hıc bseye benzemıon ama ben emege saygı duyuyom

Yukarı Alt