bannedddd

Buralıyım
_EleCtrA_ demiş ki:
Rational demiş ki:
LaSTGLaVieR demiş ki:
[email protected] bene geçicem Nickim DanceFloor olucak
Kendiniz olun yav.. Wink
nasıl kendımız olalım? onu anlayamadık? acık olursan sewınırım nıck bakımından falan dersen bende belırttım saten orda
Ben orda sana demedim neden üstüne alınıyorsun anlayan anlar zaten. Wink

DanceFloor nicki yakın bir arkadaşımın nicki ve arkadaş çalmış o yüzden kendiniz olun dedim. Capito? :?!!!

DanceFloor nicki yakın bir arkadaşımın nicki ve arkadaş çalmış o yüzden kendiniz olun dedim. Capito? :?!!!
Ahaha ben izninle dün akşam [Ç]Aldım Hacım senin nicki ihiih AmyLee.. :lolmuch: :mrgreen:

Rational demiş ki:
Gene vazgeçtim. :lol: Şu an kafam öyle karışıkki anlatamam. :mrgreen:

EU: Wizard, 2h Sword, Crossbow
China: Blade, Bow

Bunların arasında seçim yapacağım. Var mı bana bunları teker teker analiz edecek? :mrgreen:
Ben warlock hariç her charla oynadım Can ve hep uzun vadeli düşünmüşümdür Blade sec derim sabrın varsa

Beyler bende " HERA " ya geçmeyi düşünüyorm.Eğer Guild fln Kuracaksanız yada Kurcaksak her zmn bende olurum.

ZEUS da ve HERCULESTE Charlarım vardı.Ama Hera gelcekse orda Açmayı düşünüyorum.Buraların "Boqu" çıktı.

" 2H Warrior - Cleric " yapılandırmayı düşünüyorum ve Sağlam İtem'lerle " EU " Charlarının En Sağlamı olcağı kanısındayım.

4Gözle Beqliyorum " Salı " gününü :mrgreen:

-Hera'ya geçcek ve toplanmış arkadaşlarımız varsa banada PM Atarlarsa çok sevinirim.

Hera'ya Geçelim,Kral Türkler Olalım.Ölümüne Kanqa Olalım extrabeer

Selametle...

ohaness demiş ki:
ben geçiyorum wizard olcam. ama cleric mi bard mı hiç bi fikrim yok

- Kesinlikle " Wizard/Cleric " olmanı tavsiye Ederim.

herculeste 64 lvl Wizard/Cleric kastım. Cleric buff'ları ile çok sağlam oluyorsun.Özellikle Recovery Skili Pot Basma sorununu kaldırıyor.İtemlerinde Sağlamsa kendi lvlinde hatta 1-2 lvl yüksek Yaratıkların " Party yada Giant " larını kesebiliyorsn

" Wizard/ Cleric "" Öneriyorum extraokk

Yukarı Alt