Absence

Wax Whine demiş ki:
Bu charı kasmak içiln neler yaptık silkler çektik bot aldık gece gündüz pc açık kaldı vs vs ama herşeyi tadında bırakmak gerek.. Oyunda baya zevk aldık dostlarımız oldu ama isro artık sarmıyor bizi yaa
Aynen öyle bro gel isroda yapmak istediklerimizi yapalım burda planlarımız vardı yapamadıydık :mrgreen:

Wax Whine demiş ki:
Bu charı kasmak içiln neler yaptık silkler çektik bot aldık gece gündüz pc açık kaldı vs vs ama herşeyi tadında bırakmak gerek.. Oyunda baya zevk aldık dostlarımız oldu ama isro artık sarmıyor bizi yaa
yeah ^^
bizim en harbi ortamımız saturndeydi burdada ortam yaptık ama saturn gibi olmadı malesef ki ..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
char tarafımdan alınmak üzeredir :beer:
Bro Serkan'a kodları atmışsın sanırım yolda bize geliyor şu anda yarım saate kadar halledicez işi :beer:
Var ya takas konusunda ilk kez rahatım ilk kez karşımda güvenebileceğim bi mod var :lol:

EmmaW

arkadaşa yolladım kodları siz kontrol edersiniz arkadaşın biliyor zaten tel.i işiniz bitince telden veya burdan msj atarsınız bende yarına kadar afk olacağım geldiğimde bitiririm 2-3 gün loginde kalır heralde sonra charı görürüm :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
arkadaşa yolladım kodları siz kontrol edersiniz arkadaşın biliyor zaten tel.i işiniz bitince telden veya burdan msj atarsınız bende yarına kadar afk olacağım geldiğimde bitiririm 2-3 gün loginde kalır heralde sonra charı görürüm :lol:
muhaha :mrgreen: :mrgreen:

gel Onur gel guilde de gel, gittikçe güzelleşiyor sw.
bir de 88-103 arasında mob olsa daha iyi olacak ama neyse siz 90 olana kadar bende Neith ptlere girerim siz de gelirsiniz :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
acı gerçeği söylemek istiyorum bu durumda 20tl ye 91lvl char almış bulunmaktayım payzinerde acc.lar 10tl :lol:
Daha ne istiyosun alan memnun veren memnun nese:
Serkan ile bizim char kasma derdimiz yok ki sbotumuz kenarda hazır çekeriz silkimizi 1.5 aya daha iyisini yaparız^^ ama isro sarmıyor artık..
Hayırlı olsun :kalp:

Yukarı Alt