ACİL SATILIK OLDUĞU İÇİN FİYAT 500SİLK'e düşmüştür. PAZARLIK PAYI YOKTUR!

Lütfen kabul etmez boşuna teklf yapmıyım gibi düşünmeyin hertürlü teklife açığımdır takas haricinde.

Charda Mail koruması mevcut değildir

Char Silk veyahut Gold ile satılacaktır Gold hera sw'sinde alınacaktır. BANA ULASMAK İÇİN SİTE ÜZERİNDEN PM ATMANIZ YETERLİDİR. OFFLİNE olsam bile pm atınız en fazla 1 saat içinde size geri dönüş olacaktır.

Char Hakkında Kısa bir Açıkllama ;Char Çok yakın arkadaşımındır. Fakat satışı ben gerçekleştireceğim. char da 888k sp olmakla birlkte angel wing dresi wardır kasasında 1 sayfa 11 dg lucky stone ve 1000'e yakın wigor wardır char silk veya Hera swsinde Gold 'a satılıktır Lütfen charı ver bakayım gibi saçmalıklarla gelmeyiniz. Takas olmıyacaktır tekliflerinizi site üzernden pm ile bildiriniz. 7/24 onlineyimdir..

Karakter Bilgileri ;
Char Lv'i ;63
Char Name ;I__vVooVv__I
SP:888446
Serwer; HERA

Satıcı Bilgileri ;

Cem Yiğit
Yaş 17
Ankara

ss 'Ler konuşsun.​

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
MaNoWaR demiş ki:
ALpique demiş ki:
augus demiş ki:
Ne kadar gold istiyorsun :-)
Offer ^^
Ya Aga Konuyla Alakasız Ama Bu Offer Ne dir ? Oyundada Kime Fiyat Sorsam Offer Diyo Bende Bilmedigim için Çaktırmıym Diye Haaaa Öyle Mi Yok Kalsın Diyorum. Bi Açıklayan Olursa Sevinirim Şimdiden Eywallah...
Offer demek mesela bi fiyat soruyorsan adam da sana offer dediyse senin bir fiyat belirtmeni istiyodur kısacası sen söyle anlamına geliyor ^^

Offer demek mesela bi fiyat soruyorsan adam da sana offer dediyse senin bir fiyat belirtmeni istiyodur kısacası sen söyle anlamına geliyor ^^[/quote]

Hımm Anladım Kardeşim Eywallah Sağolasın CAhil Kalmışız :)

hacı çok degilmi 2 bil ya 2 bil almaya kalksak 45 lira eder :) desene bizim çar daa pahalı eder 12D lik moon'uyla :)

Yukarı Alt