S.a Arkadaslar!
Server Hera gelmek üzere =) ...
Benim 500 Silk hazir..
Arkadaslar lan gecicez.. 3 arkadas.. hepimiz sabah aksam bot dayiz!!
Güclü arkadaslar lagzim... Bizim gibi cok bot da oynuyon arkadaslar!!
Ilk haftada Thepowerlevel gold hazir oldunda 100M alicam...
Kale savasina katilicaz!
Ama güclü bot oyuncular lagzim!

TC_OSMANLI

Saygilarla

Lord_Rings demiş ki:
başarılar dilerim bende geçiceğim çok guild açma planları olan kişiler var son güne akdar kararlaştıralım unıon yapalım extraloob dan
Eyvallah =)
Union logo da EXL olur =)

muratko193

Öğretiyorum
KatiL demiş ki:
S.a Arkadaslar!
Server Hera gelmek üzere =) ...
Benim 500 Silk hazir..
Arkadaslar lan gecicez.. 3 arkadas.. hepimiz sabah aksam bot dayiz!!
Güclü arkadaslar lagzim... Bizim gibi cok bot da oynuyon arkadaslar!!
Ilk haftada Thepowerlevel gold hazir oldunda 100M alicam...
Kale savasina katilicaz!
Ama güclü bot oyuncular lagzim!

TC_OSMANLI

Saygilarla
Herşey Bot Değildir Bunu Unutmayın Arkadaslar..

Cok özür dilerim ama en sevmedgimi oyuncu tipidir,botla,silkle,hele ki sitelerden para alarak herseyi çözebilecegini sananlar.Sonra pvp olsun,siz bu emegin karsılıgı yatın,baslayın küfüre.Hızlı kasmak degil,en iyi olmak önemlidir.Umarım bole biri degislindir.

muratko193

Öğretiyorum
Fazla Guvenmeyin Kendinize %90 Eminim Kale Yine Gavurların Olacak Bizimkiler Birlik Olmadıkca kahvekeyfi

CooLLer demiş ki:
Cok özür dilerim ama en sevmedgimi oyuncu tipidir,botla,silkle,hele ki sitelerden para alarak herseyi çözebilecegini sananlar.Sonra pvp olsun,siz bu emegin karsılıgı yatın,baslayın küfüre.Hızlı kasmak degil,en iyi olmak önemlidir.Umarım bole biri degislindir.
kardeş varya cok doğru yazmışşın etrafta böyle adamlar dolu adam chara 1 gün bile bakmıyor her türlü ihtiyacını parayla alıyor ve kendini EN GÜÇLÜ sanıyor.Pvpde örneğini cok gördüm eu char olduğum için kendimden yüksek intleri cok rahat kesiyorum kestiğim zaman hep küfür ettiler böyle insanlardan nefret ediyorum bu sonuçta bir oyun küfür etmeye değmez.Özellikle bunu hep Türkler yapıyor.Bu yüzden hep yabancıların guildinde oldum ve cok memnunum adamlar kurban bayramında bayramımı bile kutladılar birbirlerine saygı duyuyorlar diğer Türk arkadaşların da biraz saygılı olmasını rica ediyorum Rolling Eyes

Yukarı Alt