Takımı iyice şampiyonluk havasına sokmak isteyen Sarı-Lacivertli yönetim, hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor...
TRABZONSPOR galibiyetiyle yeniden şampiyonluk havasına giren Fenerbahçe'de yönetim de sezon sonunda mutlu sona ulaşmak için var gücüyle çalışıyor.

MOTİVASYONUN ÖNEMİ
Samandıra'da bir dizi değişikliğe giren Sarı-Lacivertli yönetim hem takımın motivasyonunu sürekli en üst seviyede tutmak hem de yaşanacak problemlere anında çözüm bulmak istiyor.

3 HAFTA ÇOK ZORLU
Sadece manevi olarak değil maddi olarak da hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Fenerbahçe yönetimi, 3 haftalık zorlu periyottan (Manisa, Kayseri, Beşiktaş) 9 puanla çıkılması halinde futbolculara 100 bin Euro prim sözü verdi. Yönetim, Beşiktaş derbisine esktra prim vermeyi de düşünüyor. Primler galibiyet serisi arttırkça yükselecek.
İŞTE SEFERBERLİK
* Futbolcuları motive etmek için Samandıra Tesisleri'nin duvarları eski şampiyonlukların resimleri ile süslendi...

* Başkan Aziz Yıldırım, eski futbolcuları tesislere getirip futbolculara, Kocaman'a olan güvenini gösterdi.

* Futbolcuların tüm alacakları ödendi. 3 maç için 100 bin Euro prim belirlendi. Beşiktaş derbisine ekstra prim var.

* Murat Özaydınlı ve Ali Koç tüm mesaisini tesislerde harcıyor. Futbolcuların tüm sıkıntılarına çözüm bulunuyor.

* Takım maça giderken otobüste, diğer günlerde de Samandıra'da sürekli Fenerbahçe marşı çalınıyor.

Antalya deplasmanında puan kaybeder diyordum bekledigim gibi kötü oynadılar ama Gökhan'ın süper golüyle geçtiler. Kötü oynarken kazanmak şampiyonluk için her takımın ihtiyacı olan birşey. Bu deplasmanda da galip gelirse iyice havaya girerler bence.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ağzıyla kuş tutup idmana getirseler gene de birşey olmaz.

Yukarı Alt